Hledáte ubytování v Jizerských horách? Ideální ubytování pro celou rodinu nabízí Chata Peklo

PR článek

dětský vlekChata Peklo láká na wellness i privátní dětský vlek

Pokud chcete letošní zimní dovolenou strávit aktivně na lyžích nebo pěších túrách, nemusíte hned jezdit do Krkonoš, kde vás uvítají předražené skipassy a hodinové fronty na vleky. Nezapomenutelné zážitky vám nabídnou i Jizerské hory. V jejich středu je Chata Peklo, která každoročně láká páry, rodiny i velké kolektivy na domáckou atmosféru, dobrou dostupnost a hlavně kvalitní a útulné ubytování.

Skvěle vybavená Chata Peklo láká na wellness i privátní dětský vlek

Na pořádnou rodinnou rekreaci nebo sportovní soustředění budete potřebovat vysokokapacitní chatu s veškerým moderním příslušenstvím. Jestli tak v zimě vyrazíte do Jizerských hor, sázkou na jistotu pro vás bude Chata Peklo v Josefově dole. K dispozici vám bude až čtyřicet ubytovacích míst v dvou až čtyřlůžkových prostorných pokojích a apartmánech s kuchyňkami. 

Pobyt určitě nemusíte trávit jen na pokojích - po celodenní lyžovačce můžete navštívit privátní wellness se saunou, infrasaunou, vířivkou a posilovnou. Až se vám zase uvolní ztuhlé kosti, za zábavou se můžete vydat i do dvou plně vybavených společenských místností. Chatu si však neužijí jen dospělí. Pro děti je připraven dětský koutek a speciální vlek jen 100 metrů od chaty, kde budou moct pilovat své lyžařské umění dnem i nocí.

chata pekloChata Peklo, Jizerské Hory

Chata Peklo je rájem pro sportovce

Vzhledem k tomu, že jsou majitelé chaty sami sportovci, přesně ví, co jejich nejčastější návštěvníci budou potřebovat pro dokonalé strávení zimní dovolené nebo tréninku. Kvalitní zázemí, kde si bezpečně uskladní své vybavení, přes den zasportují a po náročném dni rádi odpočinou. Rádi vám také poradí s trasami výletů, mazáním lyží, tréninkem běžeckého lyžování nebo si s vámi jen poklábosí u večerního svařáku.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den, jaké jsou možnosti parkování?

Parkování je u chaty. Více na www.chatapeklo.cz


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte