GYNOCALM, 120tbl.

Cena: 250  

Dodavatel/Výrobce: Imis

Bylinný přípravek především pro ženy

Složení: Lékořice lysá 20 mg, Pterocarpus santalinus 20 mg, Lac 20 mg, Lipnice 20 mg, Vetiveria zizanioides 20 mg, Puškvorec obecný 20 mg, Zelenošáchor hlíznatý 20 mg, šáchor hlíznatý (Cyperus rotundus), Réva vinná 20 mg, Ibišek 20 mg, Mangifera indica 20 mg, Hřebíček 20 mg, Chřest hroznovitý (Asparagus racemosus), Pueraria tuberosa 20 mg, Phyllanthus amarus 20 mg, Tephrosia purpurea 20 mg, Simplocos racemosa 20 mg, Centella asiatica (pupečník asijský) 20 mg

Přípravek GYNOCALM je díky spojení několika bylinek užitečným doplňkem stravy obzvláště pro ženy. Obsahuje byliny, které pomáhají udržovat normální funkci močového a reprodukčního systému. Pomáhají zmírňovat (před) menstruační příznaky a zajišťují komfort i během kojení a menopauzy.
Jeho součástí jsou byliny, které působí jako přírodní antioxidanty, například lékořice lysá, která se v léčitelství používá už od dob starověkého Egypta. Spojení těchto bylinek podporuje imunitní systém a odolnost těla. GYNOCALM dále obsahuje kombinaci bylinek, které mají pozitivní vliv na lidské tělo. Například puškvorec obecný podporuje osvěžení těla, ibišek antibakterální aktivitu a smuteň horká zaručuje relaxaci a duševní a fyzickou pohodu a chřest hroznovitý vitalitu, která je v období menstruace a menopauzy obzvláště důležitá.
Přípravek GYNOCALM pak díky svému složení má vliv na normální činnost, reprodukčního, kardiovaskulárního a dýchacího systému a podporuje kvalitní spánek. Pupečník asijský se využívá v indické ajurvédě už po několik let a podporuje pohlavní ženské zdraví.

Přípravek GYNOCALM obsahuje také hřebíček. Více o hřebíčku zde..

Balení: 120 tablet

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně

 

 


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Krvácení, Menopauza, Menstruace, PMS, Pohlavní orgány, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 2167x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.