Guduchi čaj Spokojenost

Cena: 89  

Firma/Výrobce: Day Spa

Ájurvédská bylinná směs harmonizující tělesné funkce

Složení: 55 % Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), nať; 15 % Růže stolistá (Rosa centifolia), květ; 15 % pomeranč (Auranti pericarpium), oplodí; 15 % Sléz maurský (Malva mauritiana), květ a list

Guduchi neboli Amrita či Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) je himálajská bylina. Je to popínavá rostlina, jejíž listy mají srdčitý tvar. To ale není ten důvod, proč je obsažená v tomto lahodném čaji. Je to zejména kvůli zdravotním účinkům, které Guduchi má na lidské tělo. Tento přírodní antioxidant má duševní a adaptogenní účinek. Kromě toho také podporuje normální funkci dýchacího systému a má pozitivní vliv na normální stav pokožky.

Růže stolistá a zejména její okvětní lístky neslouží jen estetickému hledisku. Podporuje normální stav zraku a kardiovaskulárního systému. Ženy ocení její účinky o něco více, protože přináší menstruační a menopauzální komfort a zvyšuje plodnost. Zároveň dodává duševní rovnováhu a klid, podporuje vydatný spánek.

Hmotnost: 40 g, 20 XL nálevových sáčků á 2 g, +/- 5 g

Dávkování: 2 - 4 šálky nálevu denně

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

 

 


Kategorie: ČAJE, Ájurvédské čaje

Antioxidanty, Dýchací systém, Hlasivky, Kašel, Krk, Močový systém, Obranyschopnost, Pleť, Psychika, Stres


Antioxidanty, Dýchací systém, Hlasivky, Kašel, Krk, Močový systém, Obranyschopnost, Pleť, Psychika, StresStáhnout v PDF

Přečteno: 1012x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.