Goji císařský čaj

Cena: 99  

Firma/Výrobce: Wolfberry

Unikátní čaj z výhonků kustovnice čínské a dalších rostlin

Unikátní čajová směs, která je už podle názvu té nejvyšší kvality a v tradiční čínské medicíně patří k těm nejcennějším. Je namíchaná z výhonků goji, jujube, shitake, rhodiolu a schizandry, jejichž příznivé účinky se spolu navzájem doplňují.

Císařský čaj je s velkým citem a ohledem na tisícileté zkušenosti tradiční čínské medicíny namíchaný tak, aby se poměry obsažených ingrediencí spolu perfektně doplňovaly a každá z nich dodala organismu maximum svých příznivých účinků.

Tento klenot mezi čaji obsahuje mimo jiné i obrovské množství vitamínu C, B1, B2, B6, E, provitamínu A, mědi, kobaltu, jódu, draslíku, vápníku, fosforu, železa, hořčíku, zinku, nebo manganu.

Rostliny v císařském čaji:

  • Goji
  • Jujube
  • Shitake
  • Rhodiola
  • Schizandra

 

Země původu: Čína

Obsah balení: 5 nálevových sáčků á 2 g (10 g)

 


Kategorie: Bylinné a speciální čaje

Bakterie, plísně, viry, Cholesterol, Imunita, Játra, Kašel, Krevní tlak, Ledviny, Nespavost, Obranyschopnost, Paměť, Potence, Psychika, Srdce, Stárnutí, Trávení, Únava, Žaludek


Bakterie, plísně, viry, Cholesterol, Imunita, Játra, Kašel, Krevní tlak, Ledviny, Nespavost, Obranyschopnost, Paměť, Potence, Psychika, Srdce, Stárnutí, Trávení, Únava, ŽaludekStáhnout v PDF

Přečteno: 548x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.