GINKGO MAX 30tbl. ESI

Cena: 119  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Doplněk stravy obsahující výtažek z Ginkgo biloba pro fyzické a duševní zdraví

Ginkgo biloba má vliv na duševní rovnováhu, paměť a kognitivní funkce. Je to antioxidant, přispívá k normálnímu fungování krevního oběhu a mikrocirkulaci krevního systému.

Aktivní látky: jinan dvoulaločný, (Ginkgo biloba) listy - prášek 200mg obsahující 26% ginkgoflavonoidů a 6% terpenlaktonu (80mg).

Doplňkové látky: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, hydroxypropylcelluloza, sorbit, stearát hořečnatý, silikon dioxide.

Užívání: 1 tabletu denně zapít dostatečným množstvím vody.

Obsah: 30 tablet


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravky

Krevní oběh, Mozek, PaměťStáhnout v PDF

Přečteno: 1301x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

dobry den, muj tata je po mozkove mrtvici a chtela bych vedet, jestli tyto tablety Ginkgo Max muzou pomoci pri obnove cinnosti mozku. Dekuji Hanka

Milá paní Hano, nejsme lékaři, ovšem podle dostupných informací, co jsme zatím zjistili, tak jsou zákazníci se stejným onemocněním, kteří tento produkt užívají pravidelně a někteří přímo na doporučení svého ošetřujícího lékaře. Pakliže je vám tato informace nedostačující, spolupracujeme v rámci Spektra Zdraví s některými klinickými lékaři a můžeme jim položit stejnou otázku, zda Vám budou schopni dát více odbornou odpověď. V každém případě,… celý příspěvek

… všechny příspěvky