Garážová vrata Lomax vám ušetří peníze za vytápění

PR článek

Vrata LOMAXVrata LOMAX - záruka kvality

Se stále rostoucí cenou za energie se neustále snažíme hledat cesty, jak ušetřit. Skrz okna, dveře nebo vrata nezadržitelně uniká teplo a s ním i peníze z peněženky. Významnou roli při úspoře hraje kvalitní tepelná izolace, kterou nám starší garážová vrata bohužel už nabídnout nemůžou. Pokud chceme ušetřit, možná přišel čas na jejich výměnu. S vyladěnými vraty od firmy LOMAX, jedničky na českém trhu garážových vrat, vždy zůstane většina tepla u nás doma.

Na úsporu se myslí už při výrobě

Vysoké požadavky na tepelnou úsporu klade LOMAX již při výrobě a vývoji všech typů garážových vrat. Pokud uvažujete nad pořízením nových garážových vrat,  právě výrazná finanční úspora za vytápění by vás o výměně mohla přesvědčit. Moderní vrata skvěle doléhají a tlumí i akusticky. Díky rychlému otevírání a zavírání bude prostor vrat otevřen jen po nezbytně nutnou dobu.

Izolaci zajišťuje nejhustější pěna na českém trhu

Sekční typ garážových vrat je opatřen vrstvou PUR pěny s hustotou až 50kg/m3, která patří mezi nejhustější na českém trhu, a celoobvodovým těsněním. Proto se vrata pyšní nadprůměrnou tepelnou úsporou.

 pěnaPUR pěna je nejhustější pěna

Z hlediska tepelné úspory nezaostává ani posuvný typ garážových vrat, u kterého je první a poslední sekce uzavřena hliníkovým eloxovaným profilem s integrovaným kartáčem. Vrata bezvadně doléhají a i zde vnitřní PUR výplň zvyšuje tepelnou izolaci.

Dvoukřídlá vrata se hodí i pro nevytápěné prostory

V nabídce společnosti LOMAX naleznete i tradiční dvoukřídlá vrata, která se používají v garážích odnepaměti. Z hlediska tepelné izolace je však tento typ vrat vhodný především do nevytápěných nebo částečně vytápěných prostor, protože nemají přerušený tepelný most. Ve srovnání se sekčními či posuvnými vraty tak těmi dvoukřídlými uniká více tepla. Pokud máte v garáži současně dílnu, ve které trávíte hodně času, doporučujeme volbu sekčních a garážových vrat.

Dvoukřídlá vrataDvoukřídlá vrata se hodí do nevytápěných prostor 

Začněte šetřit s vyladěnými vraty od firmy LOMAX

Kvalitní tepelná izolace se na množství uniklého tepla podílí zásadním způsobem. Při výběru vrat by její provedení proto mělo být jedním z nejdůležitějších kritérií. Garážová vrata LOMAX jsou konstruována s ohledem na minimalizování tepelných ztrát a přináší nejen zřetelnou tepelnou úsporu, ale i stylový design a nadstandardní záruku. Spolehněte se proto na kvalitu prověřenou lety praxe a začněte díky novým vratům šetřit už dnes.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte