FLEXIBILITY, 60 bio kapslí

Cena: 249  
array(0) { }

Firma/Výrobce: Organic India

Přírodní bylinný přípravek pro zdravé klouby

Složení: Šáchor hlíznatý (Cyperus rotundus) hlíza 200 mg, Withanie spavá (Withania somnifera) kořen 60 mg, Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) 35 mg, Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) listy a květy 30 mg, kapsle-celulóza

Šáchor se v ajurvédě nazývá též amapačak, áma jsou toxiny a pacak natrávení. Termogenezí se toxiny odbourávají z kloubů a buněk.

Bylina ašvaganda, neboli indický ženšen, obsažená v přípravku FLEXIBILITY dodává energii pro celé tělo a svaly. Tato víceúčelová bylina podporuje normální činnost kardiovaskulárního sytému a napomáhá duševnímu zdraví. Snižuje také projevy stresu a únavy. Blahodárné účinky ašvagandy objevili lidé už ve staré Mezopotámii, kde se užívala jako narkotikum, ve staré Indii zase jako životadárný prostředek.

Více o rostlině ašvaganda..

Spolu s kombinací bazalky svaté podporuje přípravek FLEXIBILITY normální činnost dýchacího systému. Při nachlazení pomáhá vykašlávat. Bazalka svatá je přírodním antioxidantem a pomáhá zlepšit obranyschopnost celého těla. V hinduistickém světě je tato bylina posvátná a používá se během meditace.

Pěstování jen jedné byliny v oblasti produkuje méně účinné složky. Byliny ve Flexibility se pěstují společně v místech, kde se přirozeně vyskytují. Tak mají byliny v této kombinaci vysoký účinek.

Dávkování: 1-2 kapsle 2xdenně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

Obsah: 60 rostlinných kapslí, v tmavém skle

Doplněk stravy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Neobsahuje látky živočišného původu. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění.

100% přírodní organický výrobek, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy GMP a HACCP.


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Klouby, Křeče, Svalstvo


Klouby, Křeče, SvalstvoStáhnout v PDF

Přečteno: 4386x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.