FERROLIN C drink 24x20ml ESI

Cena: 254  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Doplněk stravy obsahující železo, Vitamín C a kyselinu listovou

Doplněk stravy obsahující železo, Vitamín C, kyselinu listovou. Vhodný v případě dietních nedostatků nebo při zvýšení fyzických požadavků. S citronovou příchutí, neobsahuje alkohol.

Železo přispívá:

k normálnímu energetickému metabolismu
k normálním rozpoznávacím funkcím
k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinum
k normálnímu přenosu kyslíku v těle
k normální funkci imunitního systému
ke snížení míry únavy a vyčerpání
Železo se podílí na procesu dělení buněk

Vitamin C je jedním z nejpotřebnějších vitaminů. Patří mezi antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k přirozené funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá tvorbě kolagenu pro udržení normálního stavu kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Zvyšuje vstřebávání železa.

Kyselina listová patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Napomáhá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podílí se na procesu dělení buněk a syntézy aminokyselin, proto se doporučuje ženám přibližně 3 měsíce před plánovaným početím, těhotným i kojícím. Přispívá k normální funkci imunitního systému a psychické činnosti, uplatňuje se v procesu krvetvorby a metabolismu homocysteinu. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Kyselina listová patří mezi vitaminy skupiny B, které jsou také doporučovány uživatelkám hormonální antikoncepce. Mezi nejbohatší přirozené zdroje patří listová zelenina, celozrnné výrobky a játra. Úpravou potravin často dochází k vysokým ztrátám její aktivity, proto je důležitá i její suplementace. 

Složení: Čistá voda, stabilizátor: glycerin, Acerola (Malpignia punicofolia) plod s obsahem 25%vit. C, zahušťovadlo: guarová guma, L - pyroglutaman (pidolát) železnatý, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant:sorban draselný, kyselina listová

Dávkování: 1 nápoj denně vždy po jídle. 2 nápoje denně zaručují příjem železa a kyseliny listové pro těhotné ženy v souladu s LARN (doporučené úrovně příjmu živin). 

Vyrobeno: v EU

Obsah balení :24x20ml

 


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky, Vitaminy, minerály

Chudokrevnost, Těhotenství, porod, kojeníStáhnout v PDF

Přečteno: 925x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.