Elektronická cigareta – zdravější kouření, které vás nezruinuje

Elektronická cigareta – zdravější kouřeníElektronická cigareta – zdravější kouřeníZdražování tabáku a cigaret je neustále diskutovaným tématem, které burcuje polovinu národa – kuřáky platící už dnes za krabičku mnohdy necelou stokorunu. Patříte mezi náruživé kuřáky a nechcete se své oblíbené činnosti vzdát? A co takhle vyzkoušet elegantnější a levnější způsob kouření, za který vám vaše plíce poděkují?

Rostoucí zájem o moderní způsob kouření

Mezi hlavní přednosti elektronické cigarety patří bezesporu ekonomická úspora. Mnoho zastánců tradičního způsobu kouření odrazují vyšší pořizovací náklady elektronické cigarety. Dáte-li si ale tu práci a spočítáte si, na kolik vás přijde kouření cigaret nebo balení tabáku, dostanete se na obrovské částky. Za elektronickou cigaretu nezaplatíte ani polovinu a přitom vám vydrží mnohem déle a následný provoz vás svými nízkými náklady rozhodně potěší. Už se nemusíte děsit zdražování cigaret, stačí si pořídit elektronickou cigaretu a užít si bezstarostný kouř.

Elektronické versus klasické kouření

Elektronická cigareta není ideální volbou jen pro ty, kdo chce ušetřit. Ocení ji i lidé, kteří by rádi přestali kouřit nebo kouření výrazně omezili. Hovoříme-li o závislosti na nikotinu, který máme potřebu do sebe dostávat právě vdechováním dehtu, nikotinu a dalších škodlivých látek, musíme rozlišit psychickou a fyzickou závislost. První zmiňovanou poznáme lehce – člověk má nutkání držet cigaretu v ruce i ústech, popotahovat a vydechovat dým. Ve volných chvílích, kdy člověk neví, co s rukama, raději si zapálí. Oproti tomu fyzická závislost se projevuje především tím, že je kuřák bez nikotinu podrážděný a nevrlý. E-cigareta nabízí řešení obou problémů!

Mezi hlavní přednosti elektronické cigarety patří bezesporu ekonomická úspora.Ego mini

Zdraví na prvním místě

E-kouření představuje zdravější variantu kouření. Během kouření totiž nevdechujete škodlivý kouř obsahující škodlivé a toxické látky, nýbrž pouze aromatizovanou páru s obsahem nikotinu, který se inhalací dostává do těla v minimálním množství. Nemusíte se tak obávat zežloutlých prstů nebo zubů a nežádoucího cigaretového zápachu, který se drží na oblečení, v místnosti a pro ostatní může být velmi nepříjemný.

A pak tady máme záležitost pasivního kouření, která pobuřuje druhou polovinu národa – ty, kteří chtějí žít zdravě a kouření se vyhýbají obloukem. I tady odpadá starost s pasivním kouřením, protože pára je bez zápachu a jediné, co může okolí zaznamenat, je příjemná vůně ovoce či tabáku a dezertů.

Vyberte si příchuť podle sebe

Obrovským plusem e-cigaret jsou i nekonečné varianty náplní. Vybírat můžete nejen náplně do elektronické cigarety podle objemu, ale také vůně. Dáváte přednost sladším ovocným tónům nebo se necháte zlákat tradičními vůněmi, jako je vanilka, máta či káva? V nabídce e-liquid náplní nechybí ani zajímavé kombinace nápojů, dezertů, ovoce, tabáku či slastné čokolády.

Obrovským plusem e-cigaret jsou i nekonečné varianty náplní. náplně do elektronické cigarety

Kouřím e-cigaretu, protože…

… je to moderní způsob, jak omezit dopad škodlivin na zdraví člověka! Můžete si ji dopřát prakticky kdekoliv, nikoho používáním neobtěžujete a rozhodně budete vypadat mnohem lépe a moderněji, než s nedopalkem v ruce. Elektronické cigarety pomáhají chránit životní prostředí, protože nemusíte nikde vyhazovat zbytky cigaret nebo řešit popelník. E-cigareta může být i překrásným dárkem pro vaše blízké – kuřáky, kterým chcete pomoci při odvykání kouření. Pořídit jim můžete například dárkovou sadu, která obsahuje všechny komponenty k elektronické cigaretě a rozličné náplně.

Začnete-li s elektronickým kouřením, budete mile překvapeni její výdrží, dlouhou životností a plnou funkčností. Jakmile objevíte favorita mezi příchutěmi, věřte, že již elektronickou cigaretu nesundáte z krku nebo nedáte z ruky. Vyzkoušejte e-kouření a přidejte se ke spokojeným uživatelům, kterým se ihned lépe dýchá!

Kvalitní a prověřené e-cigarety a e-liquidy s kompletním sortimentem náhradních dílůStop kouření

Kvalitní a prověřené e-cigarety a e-liquidy s kompletním sortimentem náhradních dílů a doplňků naleznete na mojeelektronickacigareta.cz. Díky online poradenství bude výběr Vaší první e-cigarety příjemným zážitkem.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte