Dřevěný nábytek prospívá našemu zdraví

sob posteleDřevěný nábytek má nejen krásný vzhled, ale také příznivý vliv na naše zdraví. V jeho společnosti se cítíme uvolněně a příjemně a zapomínáme na stres každodenního života. Naplňte svůj domov pohodou. Vybavte ho stylovým nábytkem z masivu. Zde je hrstka dřevěné inspirace.     


Dřevěné srdce domova 

Náš inspirativní výlet začneme přímo v srdci domova, které je místem rodinných setkání. Jídelní set Patina vyrobený z mangového dřeva dokáže vytvořit neobyčejně útulné zázemí pro běžné i slavnostní stolování, a navíc příjemně prosvětlí Váš interiér. 

Bydlení v mexickém stylu

Neméně velké oblibě se těší stolování v mexickém stylu. Dřevěný masivní nábytek s ručně opracovanými starožitnými efekty Mexiko Hacienda patří mezi nejprodávanější. Široký sortiment nábytku umožňuje vybavit v jednotném stylu celou obytnou zónu. Židle, stoly, komody, truhly, TV stolky a další prvky dřevěného bydlení.          

mexico hacienda

Tepna bytu ze dřeva

Předsíň je důležitou tepnou každého bytu. Tak proč jí také nedodat krásný vzhled přírodního dřeva? Předsíňový nábytek z masivu je Vaší dobrou vizitkou. Kompletní nábytkové sestavy sluší předsíním nejvíce.  

Nábytek do kanceláře

Kvalita pracovního prostředí ovlivňuje naši výkonnost. Ve zdravém prostředí domácí kanceláře vybaveném stylovým dřevěným nábytkem Vám půjde práce jedna radost. Základem je bytelný pracovní stůl.   

Pro zdravý odpočinek

A po práci trocha zaslouženého odpočinku. Klasické a jednoduché tvary nábytkové řady Feng Shui jsou jako stvořené k harmonickému odpočinku. Hnědá masivní borovice sluší interiérům mnoha tváří.   

Více dřevěné inspirace pro Vaše zdravé bydlení najdete na stránkách www.sobnabytek.cz.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1903x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Manželské masivní postele, které vydrží navždy a ještě jsou zdraví přínosné:

www.nabytekmirek.cz/13-manzelske-postele-z-masivu

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte