Doprava a poštovné

Doprava:

Při objednávce nad 1500,- Kč poštovné do ČR ZDARMA

 • Balík Zásilková služba GLS 90,- Kč

 • Balík "Na poštu"Česká pošta 110,- Kč

 • Balík "Do ruky" Česká pošta 130,- Kč

 • Osobní odběr ZÁSILKOVNA 55,- Kč

 • Osobní odběr 0,- Kč

Platba:

 • Dobírka GLS 22,- Kč

 • Dobírka Česká pošta 30,- Kč

 • Bankovní převod 0,- Kč

 • Dobírka ZÁSILKOVNA 13,- Kč

 Doručení na Slovensko:

 • Doručení na Slovensko + platba převodem 290,- Kč (cca 10,5 EUR)

 • Zásilkovna Slovensko + dobírka zásilkovna 120,- Kč (cca 4,6 EUR)

Formy dopravy

Balík Zásilková služba GLS 90,- Kč

Zásiková služba GLS garantuje dodání balíku do druhého dne od převzetí. akmile kurýr od nás balík převezme, obdržíte avízo (SMS zpráva nebo email) s podrobnostmi o doručení. JE NUTNÉ uvést vaše telefonní číslo v objednávce, aby se kurýr s mámi mohl před doručením spojit! Zboží bude doručeno na adresu kupujícího druhý pracovní den po odeslání mezi 8-17 hodinou.

Balík "Na poštu" Česká pošta 110,- Kč

Balík je na zvolené poště uložen obvykle již druhý den od podání odesílatelem. Balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. O převzetí balíku vám přijde SMS a také o uložení balíku na poště. Proto JE NUTNÉ uvést telefonní číslo na mobil, na které bude odeslána SMS. Balík je na poště standartně uložen 7 dní, ale úložní dobu lze prodloužit na 15 dní. Pokud si adresát z nějakého důvodu nemůže nebo nechce Balík Na poštu vyzvednout, může zažádat o jeho doručení až domů.

Balík "Do ruky" Česká pošta 130,- Kč

Touto formou posíláme balíky do max. hmotnosti 5kg. Za těžší zásilky a zásilky doručené v sobotu je příplatek 50,- Kč. Večerní rozvoz Česká pošta neumožňuje. V den převzetí balíku Českou poštou vám přijde SMS zpráva o termínu doručení balíku. Doba doručení "Balíku do ruky" je 1 - 2 dny od převzetí balíku přepravcem. Pokud nebudete k zastižení, bude zásilka uložena na Vaší poště a to pouze 7 dnů. O jejím uložení budete vyrozuměni. Pokud vyrozuměni nebudete (což se bohužel čas od času stane), na nic nečekejte a sami co nejdříve aktivně poštu kontaktujte. V případě, že by se zásilka vrátila zpět k nám jako nevyzvednutá, budeme Vám při jejím opakovaném zaslání nuceni přiúčtovat další poštovné.

Zásilkovna - osobní převzetí 55,- Kč

Za tuto cenu posíláme balíky do max. hmotnosti 5kg. Tyto balíky mohou být uloženy na pobočce zásilkovny, ostatní těžší balíky se voyí rovnou na adresu příjemce, nelze je uložit na pobočce. Cena těžších balíků: 5-10 kg za 120,- Kč, nad 10kg za 315,-. V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámizvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Osobní odběr - obchod Spektrum Zdraví v Ivančicích 0,- Kč

Zboží si vyzvednete v našem kamenném obchůdku v Ivančicích na ulici Josefa Vávry 2. Otevírací doba je po - pá od 8:30 do 17 h. Vyčkejte na potvrzení e-mailem, že zboží je na prodejně nachystáno.

Doručení na Slovensko a do jiných zemí EU + platba převodem 290,- Kč (cca 10,5 EUR)

Zboží doručujeme kurýrní službou GLS. Detaily o doručení zásilky vám přijdou informačním emailem a SMSkou. Platba je možná pouze převodem na náš účet. Cena objednávky bude přepočtena v aktuálním kurzu. Cena dopravy je 190,- Kč a cena za převod 100,- Kč. Celkem tedy 290,- Kč.

IBAN: CZ13 0600 0000 0002 0126 8767

SWIFT: AGBACZPP

Zásilkovna Slovensko + dobírka 120,- Kč (cca 4,7 EUR)

V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámizvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více zde: http://www.zasilkovna.cz/

U balíků s hmotností nad 30kg se určuje dopravné dle aktuálních ceníků přepravců.

Formy platby:

Bankovní převod v ČR 0,- Kč

Zboží zaplatíte před jeho odesláním na základě údajů, které od nás obdržíte e-mailem. Zboží vám odešleme až po připsání celkové částky na účet GE Money bank, č.ú.: 201268767/0600. Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Při této variantě neplatíte doběrečné, ale pouze cenu za přepravu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do 7 dnů od odeslání údajů k platbě, objednávka bude zrušena. 

Dobírka 13,- Kč (zásilkovna) 22,- Kč  (GLS) nebo 30,- Kč (Česká pošta)

Při platbě dobírkou hradí kupující cenu až při převzetí zboží přímo doručovateli balíku.

 • Při objednávce nad 1500,- Kč neúčtujeme v České republice dopravné ani balné. Všechny ceny jsou uvedeny  včetně DPH. Způsoby přepravy a platby si můžete vybrat při dokončování objednávky.

Stáhnout v PDF

Přečteno: 10243x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte