Doprava a poštovné

Doprava:

Při objednávce nad 1500,- Kč poštovné do ČR ZDARMA

 • Balík Zásilková služba GLS 90,- Kč

 • Balík "Na poštu"Česká pošta 110,- Kč

 • Balík "Do ruky" Česká pošta 130,- Kč

 • Osobní odběr ZÁSILKOVNA 55,- Kč

 • Osobní odběr 0,- Kč

Platba:

 • Dobírka GLS 22,- Kč

 • Dobírka Česká pošta 30,- Kč

 • Bankovní převod 0,- Kč

 • Dobírka ZÁSILKOVNA 13,- Kč

 Doručení na Slovensko:

 • Doručení na Slovensko + platba převodem 290,- Kč (cca 10,5 EUR)

 • Zásilkovna Slovensko + dobírka zásilkovna 120,- Kč (cca 4,6 EUR)

Formy dopravy

Balík Zásilková služba GLS 90,- Kč

Zásiková služba GLS garantuje dodání balíku do druhého dne od převzetí. akmile kurýr od nás balík převezme, obdržíte avízo (SMS zpráva nebo email) s podrobnostmi o doručení. JE NUTNÉ uvést vaše telefonní číslo v objednávce, aby se kurýr s mámi mohl před doručením spojit! Zboží bude doručeno na adresu kupujícího druhý pracovní den po odeslání mezi 8-17 hodinou.

Balík "Na poštu" Česká pošta 110,- Kč

Balík je na zvolené poště uložen obvykle již druhý den od podání odesílatelem. Balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. O převzetí balíku vám přijde SMS a také o uložení balíku na poště. Proto JE NUTNÉ uvést telefonní číslo na mobil, na které bude odeslána SMS. Balík je na poště standartně uložen 7 dní, ale úložní dobu lze prodloužit na 15 dní. Pokud si adresát z nějakého důvodu nemůže nebo nechce Balík Na poštu vyzvednout, může zažádat o jeho doručení až domů.

Balík "Do ruky" Česká pošta 130,- Kč

Touto formou posíláme balíky do max. hmotnosti 5kg. Za těžší zásilky a zásilky doručené v sobotu je příplatek 50,- Kč. Večerní rozvoz Česká pošta neumožňuje. V den převzetí balíku Českou poštou vám přijde SMS zpráva o termínu doručení balíku. Doba doručení "Balíku do ruky" je 1 - 2 dny od převzetí balíku přepravcem. Pokud nebudete k zastižení, bude zásilka uložena na Vaší poště a to pouze 7 dnů. O jejím uložení budete vyrozuměni. Pokud vyrozuměni nebudete (což se bohužel čas od času stane), na nic nečekejte a sami co nejdříve aktivně poštu kontaktujte. V případě, že by se zásilka vrátila zpět k nám jako nevyzvednutá, budeme Vám při jejím opakovaném zaslání nuceni přiúčtovat další poštovné.

Zásilkovna - osobní převzetí 55,- Kč

Za tuto cenu posíláme balíky do max. hmotnosti 5kg (5-10 kg za120,- Kč, nad 10kg za 315,-). V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Adresu této pobočky prosím NAPIŠTE DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE! Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámizvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Osobní odběr - obchod Spektrum Zdraví v Ivančicích 0,- Kč

Zboží si vyzvednete v našem kamenném obchůdku v Ivančicích na ulici Josefa Vávry 2. Otevírací doba je po - pá od 8:30 do 17 h. Vyčkejte na potvrzení e-mailem, že zboží je na prodejně nachystáno.

Doručení na Slovensko a do jiných zemí EU + platba převodem 290,- Kč (cca 10,5 EUR)

Zboží doručujeme kurýrní službou GLS. Detaily o doručení zásilky vám přijdou informačním emailem a SMSkou. Platba je možná pouze převodem na náš účet. Cena objednávky bude přepočtena v aktuálním kurzu. Cena dopravy je 190,- Kč a cena za převod 100,- Kč. Celkem tedy 290,- Kč.

IBAN: CZ13 0600 0000 0002 0126 8767

SWIFT: AGBACZPP

Zásilkovna Slovensko + dobírka 120,- Kč (cca 4,7 EUR)

V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámizvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více zde: http://www.zasilkovna.cz/

U balíků s hmotností nad 30kg se určuje dopravné dle aktuálních ceníků přepravců.

Formy platby:

Bankovní převod v ČR 0,- Kč

Zboží zaplatíte před jeho odesláním na základě údajů, které od nás obdržíte e-mailem. Zboží vám odešleme až po připsání celkové částky na účet GE Money bank, č.ú.: 201268767/0600. Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Při této variantě neplatíte doběrečné, ale pouze cenu za přepravu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do 7 dnů od odeslání údajů k platbě, objednávka bude zrušena. 

Dobírka 22,- Kč  (GLS) nebo 30,- Kč (Česká pošta)

Při platbě dobírkou hradí kupující cenu až při převzetí zboží přímo doručovateli balíku.

 • Při objednávce nad 1500,- Kč neúčtujeme v České republice dopravné ani balné. Všechny ceny jsou uvedeny  včetně DPH. Způsoby přepravy a platby si můžete vybrat při dokončování objednávky.

Stáhnout v PDF

Přečteno: 9827x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte