Doprava a poštovné

Doprava:

Při objednávce nad 1500,- Kč poštovné do ČR ZDARMA

 • Balík Zásilková služba GLS 89,- Kč 

 • Balík "Do ruky" Česká pošta 99,- Kč

 • Osobní odběr ZÁSILKOVNA 62,- Kč

 • Osobní odběr 0,- Kč

Platba:

 • Dobírka GLS 22,- Kč

 • Dobírka Česká pošta 35,- Kč

 • Bankovní převod 0,- Kč

 • Hotově/kartou ZÁSILKOVNA 15,- Kč

 Doručení na Slovensko:

 • Doručení na adresu kurýrem nebo Slovenskou poštou + platba dobírkou při převzetí 268,- Kč (cca 10,90 EUR)

 • Doručení do Zásilkovny na Slovensko + platba hotově nebo kartou při převzetí 113,- Kč (cca 4,60 EUR) 

 • platba převodem předem 100,- Kč (cca 4 EUR)

Formy dopravy

Balík Zásilková služba GLS 89,- Kč

Zásiková služba GLS garantuje dodání balíku do druhého dne od převzetí. akmile kurýr od nás balík převezme, obdržíte avízo (SMS zpráva nebo email) s podrobnostmi o doručení. JE NUTNÉ uvést vaše telefonní číslo v objednávce, aby se kurýr s mámi mohl před doručením spojit! Zboží bude doručeno na adresu kupujícího druhý pracovní den po odeslání mezi 8-17 hodinou.

 

Balík "Do ruky" Česká pošta 98,- Kč

Touto formou posíláme balíky do max. hmotnosti 5kg. Balíky 5-10 kg za 130,-. Večerní rozvoz Česká pošta neumožňuje. V den převzetí balíku Českou poštou vám přijde SMS zpráva o termínu doručení balíku. Doba doručení "Balíku do ruky" je 1 - 2 dny od převzetí balíku přepravcem. Pokud nebudete k zastižení, bude zásilka uložena na Vaší poště a to pouze 7 dnů. O jejím uložení budete vyrozuměni. Pokud vyrozuměni nebudete (což se bohužel čas od času stane), na nic nečekejte a sami co nejdříve aktivně poštu kontaktujte. V případě, že by se zásilka vrátila zpět k nám jako nevyzvednutá, budeme Vám při jejím opakovaném zaslání nuceni přiúčtovat další poštovné.

Zásilkovna - osobní převzetí  62,- Kč

Za tuto cenu posíláme balíky do max. hmotnosti 5 kg, balíky 5-10 kg za 130,- Kč.  V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Osobní odběr - obchod CharmX v Ivančicích 0,- Kč

Zboží si vyzvednete v našem kamenném obchůdku CharmX v Ivančicích na Palackého náměstí 3. Otevírací doba je po - pá od 9:00 do 17 h. Vyčkejte na potvrzení e-mailem, že zboží je na prodejně nachystáno.

Doručení na Slovensko a do jiných zemí EU + platba dobírkou 268,- Kč (cca 11,8 EUR)

Zboží doručujeme kurýrní službou nebo Slovenskou poštou na adresu příjemce. Detaily o doručení zásilky vám přijdou informačním emailem a SMSkou. Platba je možná převodem dopředu nebo dobírkou v eurech při převzetí balíku. Cena objednávky bude přepočtena v aktuálním kurzu. Cena dopravy je 140,- Kč a cena za doběrečné 29,- Kč. Celkem tedy 268,- Kč. Tato cena platí pro balíky do 2 kg, těžší balíky účtujeme dle aktuálního ceníku přepravce. 

Platba převodem:

Při platbě převodem ze Slovenského účtu na náš účet je účtováno 100,- Kč  (cca 4 eura)

Údaje k platbě převodem:

IBAN: CZ13 0600 0000 0002 0126 8767

SWIFT: AGBACZPP 

Zásilkovna Slovensko 98,- Kč + hotově/kartou při převzetí 15,- Kč (celkem cca 4,7 EUR) nebo platba předem převodem 198,-  (celkem cca 8 EUR)

Za tuto cenu posíláme balíky do max. hmotnosti 5 kg, balíky 5-10 kg za 140,- Kč.V eshopu si při objednávce vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, okamžitě obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámizvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více zde: http://www.zasilkovna.cz/

U balíků s hmotností nad 30kg se určuje dopravné dle aktuálních ceníků přepravců.

Formy platby:

Bankovní převod v ČR 0,- Kč

Zboží zaplatíte před jeho odesláním na základě údajů, které od nás obdržíte e-mailem. Zboží vám odešleme až po připsání celkové částky na účet GE Money bank, č.ú.: 201268767/0600. Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Při této variantě neplatíte doběrečné, ale pouze cenu za přepravu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do 14 dnů od odeslání údajů k platbě, objednávka bude zrušena. 

Dobírka 15,- Kč (zásilkovna) 22,- Kč  (GLS) nebo 35,- Kč (Česká pošta)

Při platbě dobírkou hradí kupující cenu až při převzetí zboží přímo doručovateli balíku.

 • Při objednávce nad 1500,- Kč neúčtujeme v České republice dopravné ani balné. Všechny ceny jsou uvedeny  včetně DPH. Způsoby přepravy a platby si můžete vybrat při dokončování objednávky.

Stáhnout v PDF

Přečteno: 11343x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte