bg

Obchůdek Spektrum Zdraví - zdravá výživa Ivančice

Nekonečný obchůdek Spektrum Zdraví se nachází v centru jihomoravského města Ivančice. Najdete zde široké portfolio produktů pro váš zdravý životní styl - zdravá výživa, ekodrogerie, biokosmetika, ájurvéda,...

Zdravá výživa - poradenství

Návštěva kamenné prodejny zdravé výživy v Ivančicích má kromě pestrého výběru produktů pro zdraví těla a duše i další nespornou výhodu. Během výběru se o vás postará odborná poradkyně, s níž můžete dopodrobna konzultovat svůj problém. Následně vám doporučí kvalitní produkty šité na míru přímo vám a vašim potřebám. 

Odborné poradenství můžete využít např. v případě výběru ájurvédských bylin, jejichž správná kombinace bude mít blahodárný vliv na zdraví a při dlouhodobém užívání si poradí i s letitými obtížemi. Nechejte si také poradit v případě plánované detoxikační kúry. Každá očista organismu totiž není vhodná pro každého. Důležitou roli hraje věk, zdravotní omezení a další faktory. 

Naše poradkyně vám také ochotně doporučí i vhodné potraviny dle individuální diety, biokosmetiku na váš kožní problém nebo např. literaturu pro sebevzdělávání v oblasti ezoteriky.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte