bg

Obchůdek Spektrum Zdraví - zdravá výživa Ivančice

Nekonečný obchůdek Spektrum Zdraví se nachází v centru jihomoravského města Ivančice. Najdete zde široké portfolio produktů pro váš zdravý životní styl - zdravá výživa, ekodrogerie, biokosmetika, ájurvéda,...

Zajímavosti o obchůdku

Jaké další „vychytávky“ vám v prodejně zdravé výživy v Ivančicích přinášíme?

Dotyková obrazovka pro objednání zdravé výživy

Máte-li zájem o produkt zdravé výživy, který je v současné době na kamenné prodejně vyprodaný, jednoduše si jej pomocí dotykové obrazovky objednáte online, a vyzvednete při další pochůzce. Naše prodejkyně vám s objednáním či výběrem produktu ochotně pomůže.

Fresh džus zdarma pro všechny zákazníky!

Aby pro vás byl nákup zdravé výživy co nejpříjemnější, můžete si při něm vychutnat čerstvě připravený nápoj z ovoce i zeleniny. Tím nastartujete svůj organismus ještě před tím, než si zdravé produkty pořídíte.

Zdravá výživa je skvělým dárkem pro vaše blízké

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat své nejbližší, produkty zdravé výživy jsou ideálním způsobem. My vám v případě zájmu výběr zdravých produktů zdarma zabalíme do dárkového balení.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte