Fotolia_101451177_Mb

VEGALL Pharma s.r.o. je distributorem kvalitních přírodních doplňků stravy využívající vlastnosti včelích produktů rakouského výrobce SANAMED. Výrobky blahodárně působí na klimakterium, andropauzu i při problematické menstruaci a dalších hormonálních změnách. Pocítíte-li příznaky klimakteria, přípravky s včelími produkty vás mohou zbavit nepříjemných projevů, jakými jsou např. návaly horka, pocení, poruchy spánku, nervozita atd. 

S příznaky klimakteria pomáháme už více než 20 let

Fotolia_84416799_XSKlimakterium nemusí být nepříjemné období. Otec se synem, Pavel a Petr Galle, se pohybovali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. O tři roky později se jim podařilo úspěšně zahájit spolupráci s rakouským výrobcem kvalitních doplňků stravy se včelími produkty SANAMED, a od té doby se v českých lékárnách začaly objevovat preparáty pro ženy s názvem SARAPIS, které si postupně získávaly věrné zákaznice, a nyní již několik let patří k nejoblíbenějším ve své kategorii. Pro velký úspěch preparátů pro ženy je nově na trhu i speciální řada pro muže.

Roku 2005 se z rodinné firmy Pavel Galle, Vegall stala společnost VEGALL Pharma s.r.o., která si však i nadále zachovává rodinného ducha a především své původní hodnoty, založené na kvalitě a poctivosti přípravků

Nyní společnost VEGALL Pharma se svými přírodními doplňky stravy pomáhá ženám, které trápí návaly horka či další projevy, které má na svědomí klimakterium, a stejně tak nabízí přírodní řešení problémů souvisejících s imunitou a plodností. Rovněž nabízí přípravky umírňující příznaky andropauzy i produkty na menstruační problémy

Veškeré přírodní preparáty jsou pečlivě vytvářeny ve spolupráci s rakouskými i českými lékaři, a každý z produktů je podroben přísným testům, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita. Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma již roky pomáhají ženám i mužům a jsou ověřenou zárukou prvotřídní kvality i bezpečnosti.

Od malé rodinné firmy po přední společnost zabývající se distribucí produktů pomáhajících ženám i mužům v přechodu.   

Přírodní produkty, díky kterým nemusí být klimakterium nepříjemným obdobím

Pokud hledáte čistě přírodní produkty, které vám pomohou lépe zvládat klimakterium bez nepříjemných příznaků, jako jsou návaly horka, bolesti hlavy, zažívací potíže, nervozita, poruchy spánku či ještě vážnější problémy, které s sebou může přechod přinášet - deprese, úzkost, bolest na hrudi či inkontinence, v sortimentu VEGALL Pharma najdete přírodní preparáty přímo pro vás. 

Přechod se netýká pouze žen - andropauza může pořádně znepříjemnit život

Protože i muži zažívají přechod, který provází pokles tvorby mužských pohlavních hormonů a s tím spojené poruchy spánku, snížená chuť na sex, vyčerpání, nadměrné pocení či vypadávání vlasů nebo ztráta svalové hmoty, nabízí společnost  VEGALL Pharma produkty i přímo pro pány, pro které je andropauza neboli mužský přechod těžkým obdobím. 

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte