Fotolia_101451177_Mb

VEGALL Pharma s.r.o. je distributorem kvalitních přírodních doplňků stravy využívající vlastnosti včelích produktů rakouského výrobce SANAMED. Výrobky blahodárně působí na klimakterium, andropauzu i při problematické menstruaci a dalších hormonálních změnách. Pocítíte-li příznaky klimakteria, přípravky s včelími produkty vás mohou zbavit nepříjemných projevů, jakými jsou např. návaly horka, pocení, poruchy spánku, nervozita atd. 

Odborné informace nejen na téma klimakterium od lékaře zdarma

Fotolia_110993165_XSKlimakterium, hormonální změny, pokles libida a další témataBezplatná poradna společnosti VEGALL Pharma s.r.o. si klade za cíl maximálně informovat veřejnost o možnostech boje s příznaky klimakteria, hormonální nerovnováhy, mužského přechodu a dalších zdravotních obtíží. Poraďte se s odborníky, jak nejlépe řešit objevující se potíže a zvládnout klimakterium či jiné hormonální změny bez ztráty kvality života.

Klimakterium, hormonální změny, pokles libida a další témata

Pokud vás zajímají jakékoliv informace o produktech VEGALL Pharma, které pomáhají lépe snášet klimakterium, o přírodních preparátech působících na plodnost nebo produktech, které pomáhají v případě, že vás trápí oslabená imunita či bolestivá menstruace, neváhejte zavolat na bezplatnou informační linku 800 100 140, případně zasílejte e-maily na poradna@vegall.cz, kde vám naši odborníci rádi poradí. Zavolejte i v případě, že si nejste jisti s užíváním či dávkováním a nebo nebo nevíte, které doplňky stravy jsou pro vás nejvhodnější.

Poraďte se s lékařem

DrTurčan_fotoMUDr. Pavel Turčan - poradnaK dispozici je vám také MUDr. Pavel Turčan, odborník na přírodní preparáty a jejich využití v gynekologii, který vám rád zodpoví veškeré dotazy, ať už jde u žen o klimakterium a s ním spojené příznaky, jako návaly horka či bolesti hlavy, nebo u mužů o pánský přechod zvaný andropauza, případně možnosti přírodních přípravků, které pomáhají zvládnout tato období.

MUDr. Pavel Turčan se vám rád bude věnovat v těchto hodinách:

  • Pondělí a středa: 8 – 12 hodin
  • Úterý a čtvrtek:   14 – 18 hodin

Samozřejmě můžete psát své dotazy i prostřednictvím e-mailu na poradime@volny.cz

Poradenské služby v oblasti gynekologie, sexuologie a andrologie

  • menopauza a andropauza
  • (ne)plodnost
  • potíže, které s sebou nese klimakterium
  • problémy s menstruací
  • hormonální nerovnováha a hormonální změny 
  • informace o přírodních preparátech určených pro mírnění příznaků přechodu
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte