a

Vinařství Kosek nabízí kvalitní vína z vlastních hroznů zrajících na nejlepších mikulovských tratích. Posezení v příjemném prostředí vinárny Vinařský dvůr si můžete vychutnat i jako firemní, společenskou či rodinnou akci s řízenou degustací našich nejlepších vín. 

kvalitní vína - řízené degustace - prodej lahvového vína

Rodinné Vinařství Kosek Mikulov

Obec Mikulov je jedním z nejvýznamnějších vinařských center v celé České republice. Nachází se na úpatí Pálavských vrchů uprostřed krásné přírody, přímo na hranicích s Rakouskem. S Mikulovem a jeho okolím jsou neodmyslitelně spjata i kvalitní vína, která můžete ochutnat v příjemném prostředí Vinařství Kosek.

Vinařství Kosek Mikulov - kvalitní vína z vlastních hroznů

Rodinné Vinařství Kosek navazuje na tradici předků a vyrábí kvalitní vína z vlastní produkce hroznů zrajících na nejlepších tratích Mikulova. Historie vinařství sahá až do 50. let minulého století, prostory jsou však vybaveny moderním zařízením a technologiemi, které splňují veškeré současné normy a zajišťují výrobu kvalitního vína. Péče o vinice probíhá v systému integrované produkce.  

Našimi zákazníky jsou převážně vinárny, restaurace, vinotéky a hotely, ale také všichni příznivci prvotřídního lahvového vína z řad soukromých osob. Máte-li zájem o zaslání vína přímo na provozovnu nebo chcete objednat z pohodlí domova, můžete jednoduše využít našeho internetového obchodu, kde nabízíme lahvová vína o objemu 0,75 l v kartonech po 6 ks. Stanete-li se stálým zákazníkem Vinařství Kosek Mikulov, můžete se těšit na zajímavé množstevní slevy. 

Vinařský dvůr přivítá všechny milovníky dobrého vína

Chcete-li si vychutnat kvalitní víno v příjemném prostředí vinárny nebo letní terasy, navštivte nás ve Vinařském dvoře na adrese Vídeňská 43 v Mikulově. Rádi vás uvítáme také v případě, že budete mít zájem o řízenou degustaci našich nejlepších vín, která se mohou pyšnit mnoha oceněními, nebo jakékoli jiné firemní i soukromé akce. Kapacita vinárny je 16 osob, na venkovní terase máme místo až pro 24 osob.

Těšíme se na vaši návštěvu

Vinařství Kosek Mikulov


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte