Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
a

Vinařství Kosek nabízí kvalitní vína z vlastních hroznů zrajících na nejlepších mikulovských tratích. Posezení v příjemném prostředí vinárny Vinařský dvůr si můžete vychutnat i jako firemní, společenskou či rodinnou akci s řízenou degustací našich nejlepších vín. 

kvalitní vína - řízené degustace - prodej lahvového vína

Rodinné Vinařství Kosek Mikulov

Obec Mikulov je jedním z nejvýznamnějších vinařských center v celé České republice. Nachází se na úpatí Pálavských vrchů uprostřed krásné přírody, přímo na hranicích s Rakouskem. S Mikulovem a jeho okolím jsou neodmyslitelně spjata i kvalitní vína, která můžete ochutnat v příjemném prostředí Vinařství Kosek.

Vinařství Kosek Mikulov - kvalitní vína z vlastních hroznů

Rodinné Vinařství Kosek navazuje na tradici předků a vyrábí kvalitní vína z vlastní produkce hroznů zrajících na nejlepších tratích Mikulova. Historie vinařství sahá až do 50. let minulého století, prostory jsou však vybaveny moderním zařízením a technologiemi, které splňují veškeré současné normy a zajišťují výrobu kvalitního vína. Péče o vinice probíhá v systému integrované produkce.  

Našimi zákazníky jsou převážně vinárny, restaurace, vinotéky a hotely, ale také všichni příznivci prvotřídního lahvového vína z řad soukromých osob. Máte-li zájem o zaslání vína přímo na provozovnu nebo chcete objednat z pohodlí domova, můžete jednoduše využít našeho internetového obchodu, kde nabízíme lahvová vína o objemu 0,75 l v kartonech po 6 ks. Stanete-li se stálým zákazníkem Vinařství Kosek Mikulov, můžete se těšit na zajímavé množstevní slevy. 

Vinařský dvůr přivítá všechny milovníky dobrého vína

Chcete-li si vychutnat kvalitní víno v příjemném prostředí vinárny nebo letní terasy, navštivte nás ve Vinařském dvoře na adrese Vídeňská 43 v Mikulově. Rádi vás uvítáme také v případě, že budete mít zájem o řízenou degustaci našich nejlepších vín, která se mohou pyšnit mnoha oceněními, nebo jakékoli jiné firemní i soukromé akce. Kapacita vinárny je 16 osob, na venkovní terase máme místo až pro 24 osob.

Těšíme se na vaši návštěvu

Vinařství Kosek Mikulov