Fotolia_123364051_XS

Rodinné vinařství ve Velkých Pavlovicích nabízí široký výběr kvalitních vín, ubytování v krásném prostředí i řízené degustace vín pro skupiny přátel nebo jako akce pro firmy. Prodej vín z Vinařství Buchtovi probíhá jak ve vinném sklepě, tak i prostřednictvím internetového obchodu. 

kvalitní vína - penzion Velké Pavlovice - řízené degustace

Rodinné vinařství Buchtovi Velké Pavlovice

Vinařství Buchtovi hospodaří ve vinařské obci Velké Pavlovice spadající do Velkopavlovické vinařské podoblasti. Milovníkům vína a jižní Moravy nabízí nejen značný výběr vín vlastní výroby a posezení ve vinném sklepě, ale také ubytování v útulném penzionu.

Přívlastková vína – z vinice až do sklenice

Vinařství Buchtovi se stará o přibližně 5 hektarů vinic v samotném okolí Velkých Pavlovic. Ze sklízených hroznů zpracovává přívlastková vína i jakostní vína. Sběr hroznů pro výrobu vín Vinařství Buchtovi probíhá ručně a podobně šetrným způsobem dochází také k jejich dalšímu zpracování během lisování, odkalení i následného kvašení.

Bílá, červená i růžová vína z Velkých Pavlovic

V portfoliu Vinařství Buchtovi je možné najít jak bílá a červená, tak růžová vína, a to suchá i s vyšším zbytkovým cukrem. Z bílých vín se jedná například o oblíbené odrůdy Pálava, Chardonnay, Veltlínské zelené a mnoho dalších, z modrých odrůd je možné ochutnat například Dornfelder, Cabernet Moravia, Svatovavřinecké nebo takzvané Modrohorské, u kterého se jedná o kupáž Frankovky a Modrého Portugalu. Celkem vinařství ročně vyrobí přibližně 20 šarží vín.

Vinařství Buchtovi se pravidelně účastní také oblíbeného programu otevřené sklepy a také nejrůznějších výstav a soutěží vín (například FESTWINE nebo Danube Wine a další.). Prodej vín probíhá tzv. „ze sklepa“, tedy přímo ve vinařství, ale také online prostřednictvím e-shopu.

Pronájem vinného sklepa a řízené degustace

Vinařství umožňuje také oblíbený pronájem vinného sklepa pro 10 až 30 osob. Zde je možné uspořádat řízené degustace dle domluvy, a to i včetně prohlídky výrobních prostor vinařství a občerstvení.

Penzion Vinařství Buchtovi

Cesty za vínem, návštěvu vinného sklepa a poznáváním krás a tradic jižní Moravy je vždy lepší spojit také s noclehem. Proto i Vinařství Buchtovi provozuje ve Velkých Pavlovicích vlastní penzion s celkovou kapacitou 24 lůžek a možností přistýlek. Každý z pokojů penzionu je vybaven vlastním sociálním zařízením a televizí, všem hostům je pak k dispozici také kuchyňka a samozřejmě internetové wifi připojení v celém objektu ubytovacích prostor.

V penzionu lze využít i možnosti servírovaných snídaní.

Přijeďte si skvělé víno a okolí vinohradů Velkých Pavlovic užít s rodinou nebo přáteli i vy!


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte