Fotolia_75673184_L

relaxační masáže - péče o pleť - regenerační koupele


Relaxační Salon Julie poskytuje komplexní služby pro regeneraci těla i duše. Masáže vám uleví od bolestí pohybového aparátu a nabijí vás novou energií, kvalitní péče o pleť zbaví vad na kráse a omladí pokožku. V příjemném prostředí relaxačního salonu se o vás rádi postaráme a budete odtud odcházet jako znovuzrození. 

SM systém - cvičení pro zdraví a radost

Bolesti zadCvičení není jen pomocníkem k cestě za krásnou zpevněnou postavou, ale především způsobem, jak si navodit dobrou náladu, zbavit se nejrůznějších zdravotních problémů, nebo jim včas předcházet. A ani SM systém není výjimkou. 

Máte problémy s bolestí zad, trápí vás skolióza, máte vadné držení těla, a nebo často trpíte bolestmi hlavy či kloubů? SM systém, neboli preventivní a regenerační cvičení, je to pravé pro vás. 

SM systém, cvičení s pružným lanem, je cvičení, které pomáhá jak v případě, že u vás již svalová dysbalance nastala, tak v případě prevence, díky které se daří dysbalancím a bolesti zad předcházet. A to i v případě takových problémů, kde by jinak hrozila operace. 

Kdy SM systém pomáhá?

  • léčba a prevence bolesti zad
  • odstranění deformit páteře (skolióza, akutní i chronický výhřez ploténky)
  • úprava vadného držení těla
  • odstranění závratí
  • při bolestech hlavy
  • při bolestech velkých kloubů
  • jako prevence 

Pro koho je SM systém určený?

Cvičení s pružným lanem je vhodné pro každého, bez rozdílu věku, váhy či fyzické kondice. S pružným lanem jsou prováděny nenáročné pohyby, které zvládne skutečně každý. Jde o velmi jednoduchou, avšak maximálně účinnou metodu k vyrovnávání dysbalancí.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte