Fotolia_75673184_L

relaxační masáže - péče o pleť - regenerační koupele


Relaxační Salon Julie poskytuje komplexní služby pro regeneraci těla i duše. Masáže vám uleví od bolestí pohybového aparátu a nabijí vás novou energií, kvalitní péče o pleť zbaví vad na kráse a omladí pokožku. V příjemném prostředí relaxačního salonu se o vás rádi postaráme a budete odtud odcházet jako znovuzrození. 

Energy - diagnostika, regenerace a harmonizace organismu

Harmonizace organismuTradiční čínská medicína již téměř před pěti tisíci lety věděla, že člověka je nutno vnímat celostně, jelikož tělo a mysl jsou k sobě neoddělitelně spjaty v rámci jednoho energetického systému. To, že různé zdravotní problémy a bolesti jsou často způsobeny psychickými problémy, není nic neobvyklého, stejně tak to, že velký vliv na naše zdraví má strava.

Relaxační salon Julie vychází z celostního pohledu na člověka a jeho potřeby, proto kromě masáží a péče o pleť poskytuje i další služby, které obnovují a podporují přirozené proudění energií. 

Diagnostika, regenerace a harmonizace organismu podle tradiční čínské medicíny:

  • využití čistě přírodních preparátů od české firmy
  • využití komplexních znalostí o lidském těle
  • metody s využitím „pentagramových preparátů“, které představují působení pěti základních přírodních prvků
  • přírodní potravinové doplňky
  • důraz na zdravou výživu
  • pěstící přírodní kosmetika
  • cílem je obnovit v těle přirozený chod energie a podpořit tak samoléčebné schopnosti organismu

Automatická kresba jako terapie

Automatická kresba je technika, při které terapeut nechává mysl volně plynout a kreslí dle intuice a napojení mysli na klienta. Automatická kresba slouží jako relaxační cvičení, ale především i jako diagnostika nemocí. Na základě výsledků této účinné techniky vám doporučíme preparáty Energy, nebo se můžete přihlásit na kurz, který vás může v životě posunout zase o kousek dál. 

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte