Fotolia_75673184_L

relaxační masáže - péče o pleť - regenerační koupele


Relaxační Salon Julie poskytuje komplexní služby pro regeneraci těla i duše. Masáže vám uleví od bolestí pohybového aparátu a nabijí vás novou energií, kvalitní péče o pleť zbaví vad na kráse a omladí pokožku. V příjemném prostředí relaxačního salonu se o vás rádi postaráme a budete odtud odcházet jako znovuzrození. 

Detoxikace organismu vás zbaví mnoha problémů

Detoxikační balíčky - očista organismuDetoxikace organismu je skvělý způsob, jak tělo zbavit nežádoucích látek, které se v něm postupně usazují, a tím spíše, pokud ne vždy dodržujete zdravou stravu. Očista organismu prospívá nejen tělu, ale také psychice. Budete se cítit lépe, lehce, a detoxikace organismu vám dodá spoustu energie. 

Detoxikační balíčky sestavujeme pro každou ženu individuálně. Každá z nás je originál, proto nelze přistupovat ke všem stejně a aplikovat jen jeden postup.

Protože zdravá strava je důležitá nejen pro naše tělo, ale o psychiku, součástí našich balíčků je doporučení týkající se stravování, a to individuálně s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu, s využitím znalostí tradiční čínské medicíny a principu přírodních cyklů. 

V rámci detoxikace organismu a relaxace si užijete také procedury jako je lymfatická masáž, která mimo jiné skvěle pomáhá proti celulitidě. Rádi vám doporučíme vhodné přírodní produkty pro očistu, aby měla detoxikace organismu maximální efekt. 

Detoxikační balíčky - očista organismu

  • individuální přístup - pro každou ženu je balíček sestaven zvlášť
  • lymfatická masáž, masáž proti celulitidě
  • koupele a zábaly
  • přírodní produkty
  • podpora očisty organismu vnitřní cestou
  • konzultace stravy
  • relaxace a meditace
  • cvičení na podporu trávení, toku lymfy i krevního oběhu
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte