Fotolia_75673184_L

relaxační masáže - péče o pleť - regenerační koupele


Relaxační Salon Julie poskytuje komplexní služby pro regeneraci těla i duše. Masáže vám uleví od bolestí pohybového aparátu a nabijí vás novou energií, kvalitní péče o pleť zbaví vad na kráse a omladí pokožku. V příjemném prostředí relaxačního salonu se o vás rádi postaráme a budete odtud odcházet jako znovuzrození. 

Akce, přednášky, semináře

RelaxaceDopřejte si relaxační pobyt, který vás nabije energií.Relaxační víkend pro ženy, kde si odpočinete od každodenních problémů i starostí a strávíte příjemný čas se stejně naladěnými ženami, beauty sobota, kde se necháte hýčkat balíčky různých služeb od kosmetiky až po pedikúru, nebo semináře zaměřené na probouzení ženské energie - to je výběr z nabídky Salonu Julie.

Pro ženy všech věkových skupin máme připravenou bohatou nabídku akcí, přednášek i seminářů. 

Pořádáme pravidelné akce, na kterých se dozvíte zajímavé informace o zdraví a metodách samoléčení, podstoupíte zkrášlující a kosmetické procedury, užijete si uvolňující masáže, pedikúru, manikúru a další formy efektivní relaxace. Na seminářích se zaměříme kromě probuzení ženské energie i na meditaci a různé metody sebepoznání. 

Relaxační víkendy pro ženy

Láká vás čas strávený v přírodě na čerstvém vzduchu, ubytování v příjemném prostředí, kolektiv žen se stejnými zájmy, zdravotní cvičení, zajímavé přednášky na různá témata a zkrášlující procedury, kde nechybí kosmetika, masáže, kadeřnice ani pedikúra, manikúra a péče o pleť? Dopřejte si relaxační víkend pro ženy, kde si odpočinete od běžných povinností i starostí a necháte se hýčkat. Navíc získáte cenné informace o tom, jak působí ženská energie a jak ji využívat. 

Beauty soboty

Kosmetika, masáže, kadeřnice, pedikúra, manikúra i péče o pleť, to vše během jednoho dne a navíc v malé skupině žen. Zní to jako ideální den? Neváhejte se objednat na beauty sobotu, den plný zkrášlujících rituálů

Semináře - probouzení ženské energie a další zajímavá témata

Naše semináře určené pouze pro ženy jsou zaměřené na rozvoj osobnosti, sebepoznání a především na probouzení ženské energie a harmonizaci vnitřních energií.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte