aprm_gallery_name_11458563226

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji

Společnosti, které hledají nové a prověřené pracovníky, se mohou obrátit na personální agenturu APRM s. r. o. Díky agentuře získáte zaměstnance, kteří budou vyhovovat přesně vašim požadavkům bez nutnosti uskutečnit nákladné a zdlouhavé výběrové řízení. Pracovníci mohou být firmě přiděleni dočasně nebo se připraví na přechod do společnosti natrvalo.

Personální agentura APRM Mladá Boleslav ušetří firmě starosti i čas

Zvýšit zisk své společnosti můžete i zlepšením kvalifikace svých zaměstnanců. Výroba se stane efektivnější a rychlejší, když do ní zapojíte schopné a spolehlivé zaměstnance. Kurzy a školení v různých oblastech nabízí personální agentura APRM, jejímž sídelním městem je Mladá Boleslav. Začínající firmy využijí také volné výrobní kapacity výrobního areálu agentury k outsourcingu svých projektů.

Agenturní zaměstnávání přináší výhody pro zaměstnavatele

Díky získání zaměstnance prostřednictvím agentury se firma oprostí od formalit spojených se zdlouhavým procesem přijmutí nového zaměstnance. Pracovník se formálně stane zaměstnancem agentury, avšak přijímá pracovní úkoly od vedení společnosti, u které pracuje. Klientská společnost s agenturou uzavře smlouvu o dočasném přidělení pracovníka, což představuje jedinou zátěž pro její administrativní oddělení. O zaměstnance se agentura dále stará, školí jej a dohlíží na jeho pracovní morálku.

Nabídka práce se stále rozšiřuje, kvalitní zaměstnanci se hledají těžce

Bezchybný životopis ještě neznamená záruku schopného pracovníka. Úspěšnou firmu tvoří lidé, kteří v ní pracují, a proto je proces výběru zásadní pro získání těch nejlepších pracovníků. Zdlouhavé výběrové řízení přenechejte personální agentuře, se kterou se pouze domluvíte na konkrétních požadavcích. Agentura kontaktuje ve spolupráci s úřady práce potenciální kandidáty. Následně nového zaměstnance vyškolí v bezpečnosti práce a sepíše s ním pracovní smlouvu. V oblasti výběru zaměstnanců se obchodní partneři personální agentury APRM spoléhají na dlouholeté zkušenosti agentury s trhem práce Středočeského, Královehradeckého a Libereckého kraje.

Právní zpracování smluv i mzdovou agendu zajistí personální agentura APRM

Společnost orientovaná pouze na výrobní proces může využít služeb agentury v oblasti administrativy mzdové agendy či správy daní. Zaměstnavatelé ušetří čas a zaměstnanci také budou těžit z kvalitně připravených pracovních smluv, školení či dalších kurzů zlepšující jejich individuální kvalifikovanost.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte