20_1600x900ms

Nabízíme služby v oblasti Feng Šuej poradenství se zaměřením na uspořádání interiéru i exteriéru domova, kanceláří a rekreačních objektů, harmonizaci partnerských vztahů a dalších oblastí, které mají vliv na váš spokojený život. Zabýváme se také prodejem harmonizačních předmětů. 

poradenství - konzultace - semináře - přednášky - e-shop

Poradenství feng šuej - Ing. Jiří Šmikmátor

Poradíme, jak na zdravé bydlení podle feng šuej, jak uspořádat kancelářské prostory, ale třeba také jak harmonizovat partnerské vztahy. Provádíme posouzení vlivu vodních zdrojů a krajiny na obytné domy, služby geomantie (tj. vyhledávání geopatogenních zón) a mnoho dalších úkonů spojených s feng šuej. Provozujeme také specializovaný feng šuej e-shop - zde můžete zakoupit aura spreje, fontány, zvonkohry a další. Najdete nás v Brně.

Semináře a přednášky feng šuej

Pořádáme semináře a přednášky z oblasti feng šuej zaměřené na osobní i firemní poradenství ve všech oblastech harmonického života. Chcete například najít odpovědi na otázky: Jak zlepšit vztahy s rodinou a přáteli? Jak najít vhodného partnera? Proč se vám dlouhodobě nedaří v podnikání? Jak zajistit spokojenost svých zaměstnanců a dostat z nich lepší výkony? Na seminářích feng šuej vám pomůžeme najít řešení a dozvíte se mnohem více. 

Feng šuej e-shop 

K harmonizaci sebe sama i prostoru kolem nás neodmyslitelně patří i harmonizační předměty, které najdete ve feng šuej e-shopu. Vybírat můžete z pestré škály produktů, ať už jde o předměty, jež jsou určeny ke každodennímu nošení na těle, nebo harmonizační bytové doplňky, mandaly, symboly bohatství a prosperity a spoustu dalších. Rádi vám také poradíme, pokud si s výběrem harmonizačního předmětu nejste jisti. 

Poradenství feng šuej - Ing. Jiří Šmikmátor

  • Harmonizace bytových prostor 
  • Vytvoření šťastného domova i pracoviště
  • Pochopení vztahů, vlastních chyb, příčin životních neúspěchů i úspěchů
  • Odstranění negativních vlivů (energií), které nás obklopují
  • Stanovení vhodných dnů a období pro životní změny
  • ...a mnoho dalších oblastí feng šuej

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte