Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Zažívací potíže dokáží znepříjemnit každodenní život

Fotolia_96780400_XSČlověk si špatné trávení a zažívací potíže může vypěstovat sám.Špatné trávení a zažívací problémy mohou být způsobeny řadou faktorů. Jedním z nich je i potravinová intolerance či alergie. V tomto případě vám může pomoci Nutriční centrum MitoLife, které úzce spolupracuje s německými lékaři využívající principy mitochondriální medicíny. Díky tomuto propojení je zaručen velmi odborný přístup a prvotřídní kvalita služeb.

Zažívací problémy jsou v dnešní době čím dál častějším problémem, který souvisí především s nesprávným životním stylem. Společnost MitoLife neustále vyhledává nejnovější informace a poznatky z oblasti životosprávy a správného fungování organismu, aby mohla zdokonalovat postupy své práce a poskytovat stále špičkové služby.

Protizánětlivá strava je základem kvalitního života

Člověk si špatné trávení a zažívací potíže může vypěstovat sám, a sice konzumací potravin, které jsou pro něj nevhodné. Společnost MitoLife se díky odborným a důkladným vyšetřením postará o to, aby byly odhaleny potraviny, které vám škodí a doporučí vám takovou stravu, která bude právě pro vás ideální a protizánětlivá.

Základem při řešení zažívacích potíží je test potravinové intolerance. Ten spolehlivě odhalí, které potraviny vám způsobují zažívací problémy a nejsou vhodné pro vaše tělo. Dalším krokem je sestavení správného jídelníčku z protizánětlivé stravy. To je taková strava, která u konkrétního jedince nevyvolává žádné alergie, intolerance ani jiné zažívací potíže, a vede tak k regeneraci zažívacího ústrojí.

Fotolia_77711658_XSDůležitou součástí při řešení špatného trávení je také analýza nativní kapky krve.

Důležitou součástí při řešení špatného trávení je také analýza nativní kapky krve, díky které je mimo jiné možné pozorovat reakce vnitřního prostředí na změny v jídelníčku a probíhající léčbu zažívacích potíží. Toto testování odhalí také přítomnost zánětu či infekce v těle, což také velmi usnadní následnou léčbu. Analýza krve nám dá informace také o stupni znečištění krevní plazmy, o stavu imunitního systému, o metabolismu vitamínů a minerálů, o funkci jater, ledvin i střev a celkově o fungování trávicího systému. To může odhalit nejen řadu problémů, ale dokonce i hrozící rizika, kterým se tak dá zavčas předcházet.

Aby vás špatné trávení trápilo co nejkratší čas, můžete léčbu svých potíží ještě více urychlit s pomocí přírodních doplňků stravy, které vám mohou být doporučeny na základě vašich konkrétních individuálních potřeb. Společnost MitoLife se postará o to, abyste mohli na své zažívací potíže navždy zapomenout.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte