Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Zažívací potíže dokáží znepříjemnit každodenní život

Fotolia_96780400_XSŠpatné trávení a zažívací problémy mohou být způsobeny řadou faktorů. Jedním z nich je i potravinová intolerance či alergie. V tomto případě vám může pomoci Nutriční centrum MitoLife, které úzce spolupracuje s německými lékaři využívající principy mitochondriální medicíny. Díky tomuto propojení je zaručen velmi odborný přístup a prvotřídní kvalita služeb.

Zažívací problémy jsou v dnešní době čím dál častějším problémem, který souvisí především s nesprávným životním stylem. Společnost MitoLife neustále vyhledává nejnovější informace a poznatky z oblasti životosprávy a správného fungování organismu, aby mohla zdokonalovat postupy své práce a poskytovat stále špičkové služby.

Protizánětlivá strava je základem kvalitního života

Člověk si špatné trávení a zažívací potíže může vypěstovat sám, a sice konzumací potravin, které jsou pro něj nevhodné. Společnost MitoLife se díky odborným a důkladným vyšetřením postará o to, aby byly odhaleny potraviny, které vám škodí a doporučí vám takovou stravu, která bude právě pro vás ideální a protizánětlivá.

Základem při řešení zažívacích potíží je test potravinové intolerance. Ten spolehlivě odhalí, které potraviny vám způsobují zažívací problémy a nejsou vhodné pro vaše tělo. Dalším krokem je sestavení správného jídelníčku z protizánětlivé stravy. To je taková strava, která u konkrétního jedince nevyvolává žádné alergie, intolerance ani jiné zažívací potíže, a vede tak k regeneraci zažívacího ústrojí.

Fotolia_77711658_XS

Důležitou součástí při řešení špatného trávení je také analýza nativní kapky krve, díky které je mimo jiné možné pozorovat reakce vnitřního prostředí na změny v jídelníčku a probíhající léčbu zažívacích potíží. Toto testování odhalí také přítomnost zánětu či infekce v těle, což také velmi usnadní následnou léčbu. Analýza krve nám dá informace také o stupni znečištění krevní plazmy, o stavu imunitního systému, o metabolismu vitamínů a minerálů, o funkci jater, ledvin i střev a celkově o fungování trávicího systému. To může odhalit nejen řadu problémů, ale dokonce i hrozící rizika, kterým se tak dá zavčas předcházet.

Aby vás špatné trávení trápilo co nejkratší čas, můžete léčbu svých potíží ještě více urychlit s pomocí přírodních doplňků stravy, které vám mohou být doporučeny na základě vašich konkrétních individuálních potřeb. Společnost MitoLife se postará o to, abyste mohli na své zažívací potíže navždy zapomenout.

Potravinová intolerance není v moderním světě ničím vyjímečným. +
Zažívací potíže ohrožují kvalitu života. +
Podpora zdraví dle principů mitochondriální medicíny +
Intolerance lepku patří mezi nejčastější. +
Chcete mít zdravá střeva? +
Zdravá výživa je základ spokojeného života. +
Přírodní produkty pomohou organismu správně fungovat.  +
Časté potravinové alergeny +
Potíže s trávením +
Analýza nativní kapky krve +
Protizánětlivá strava uleví od mnoha zdravotních obtíží. +
Intolerance lepku +
Bolesti břicha má v dnešní době spousta lidí. +
Probiotika a prebiotika se starají o naše správné zažívání. +
Potravinová alergie může způsobit vážné zdravotní problémy. +
Zdravé trávení +
Protizánětlivá strava je důležitou prevencí zažívacích problémů. +
Alergie na potraviny se může projevovat i vyrážkou a svěděním kůže. +
více zde >