Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Výživové poradenství založené na principech mitochondriální medicíny

výživové poradenstvíVýživové poradenství dle Cellsymbiosis terapieCentrum MitoLife se specializuje především na individuální nutriční poradenství, a to pod vedením nutriční terapeutky a mentální koučky Hany Lang. Výživové poradenství je založeno na Cellsymbiosistherapii®, terapeutickém konceptu MUDr. Heinricha Kramera, který pracuje na principech mitochondriální medicíny a vědeckého výzkumu.

Základem konceptu je protizánětlivá imunitní strava nastavovaná klientům podle laboratorních výsledků krevního testu potravinové intolerance. Ten spolehlivě zjistí veškeré obranné alergické reakce vašeho těla na bílkovinnou složku všech základních potravin.

Jedním ze základů pro nastavení správného jídelníčku a životního stylu je zde také jednoduchá, rychlá a bezbolestná analýza složení těla na přístroji InBody 370, což je dnes jeden z nejspolehlivějších a nejpříjemnějších způsobů, jak zjistit podrobnosti o svém organismu. Díky diagnostice získá odborník lepší přehled o tom, co není ideální a co by se mělo upravit. Opakovaná analýza složení těla je pak výbornou pomůckou pro sledování efektivity změn a nového životního stylu.

Vyšetření a testy jsou pro nastavení správné životosprávy a stravovacích návyku nezbytné, jelikož každé tělo funguje jinak. Potravina, která je pro jednoho prospěšná, může jinému naopak škodit, a proto je důležité pracovat s každým jednotlivcem velmi individuálně. Na individuálním přístupu si nutriční poradenství v centru MitoLife zakládá.

Zdravé potravinyPotravina, která je pro jednoho prospěšná, může jinému naopak škodit. 

Na základě testu potravinové intolerance a analýzy složení těla na přístroji InBody vám bude sestaven jídelníček vhodný přímo pro vaše potřeby, tedy vašemu tělu na míru. Dále bude pomocí analýzy nativní kapky krve kontrolován stav vašeho těla a reakce vnitřního prostředí organismu po nastolení nutričních změn. To umožní zjistit co nejpřesněji, co vašemu tělu prospívá a co naopak škodí.

Pro ještě lepší výsledky a fungování vašeho těla můžete využít i vhodné přírodní a tělu přirozené doplňky stravy pracující na buněčné úrovni a podporující funkce mitochondrií, které vám budou v případě vašeho zájmu doporučeny.

Nutriční centrum MitoLife vás zbaví potíží se zažíváním a sestaví vám ideální jídelníček, díky kterému se budete cítit i vypadat skvěle.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte