Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Přírodní doplňky stravy podpoří snahu o zdravé a krásné tělo

Přírodní doplňky stravyZákladem pro zdravé fungování organismu je samozřejmě správně zvolená protizánětlivá strava. Pro podpoření funkcí orgánů a ještě lepší výsledky je však možné užívat i přírodní potravinové doplňky, které vám mohou být ve společnosti MitoLife doporučeny v rámci bezplatného poradenství.

Firma MitoLife je v České republice výhradním zprostředkovatelem velmi kvalitních a pro tělo přirozených produktů od společnosti TISSO Naturprodukte GmbH, které vám mohou pomoci od vašich potíží a zkvalitnit vaše trávení. Přírodní doplňky stravy jsou rovněž součástí konceptu Cellsymbiosistherapie®, z jehož základů vychází nutriční poradenství a prevence chorob ve společnosti MitoLife.

Přírodní potravinové doplňky TISSO Naturprodukte GmbH jsou vyráběny na bázi mitochondriální medicíny a aktivně podporují terapii buněčné symbiózy podle MUDr. Heinricha Kramera. Jejich jedinečnost a originální receptura zajišťují lepší fungování organismu, aniž by bylo do těla dodáno cokoli nepřirozeného.

Přírodní doplňky stravy TISSO jsou vyráběny výhradně z takových látek, které jsou biofyzikálně známé a dostupné buňkám našeho organismu. Všechny produkty jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, sladidel i konzervačních látek. Jsou podrobovány velmi přísným laboratorním testům na těžké kovy, pesticidy, insekticidy, plísně i radioaktivitu.

Zdravé zažívání

Veškeré přírodní potravinové doplňky jsou zde zpracovávány a stále zdokonalovány týmem špičkových pracovníků, a to na základě dietologických vědeckých výzkumů a mnoholetých terapeutických zkušeností. Díky tomu vznikají jedinečné přírodní potravinové doplňky bezkonkurenční kvality, mezi kterými se vždy najdou ty správné produkty pro řešení jakýchkoli individuálních potíží.

Přírodní potravinové doplňky vám společně s protizánětlivou stravou dokáží pomoci s řešením nejen potravinových alergií, ale i nepříjemných chorob způsobených nevhodnou životosprávou. Společnost MitoLife nabízí kvalitní produkty obsahující aktivní bakteriální kultury, žádoucí mikroorganismy, rostlinné látky, bylinné extrakty, minerály, vitamíny, proteiny či vlákninu, mezi kterými najdete prostředky vhodné na zdravé trávení, kosti, klouby, sliznice, ale i pro správně fungující imunitní či nervový systém.

Potravinová intolerance není v moderním světě ničím vyjímečným. +
Zažívací potíže ohrožují kvalitu života. +
Podpora zdraví dle principů mitochondriální medicíny +
Intolerance lepku patří mezi nejčastější. +
Chcete mít zdravá střeva? +
Zdravá výživa je základ spokojeného života. +
Přírodní produkty pomohou organismu správně fungovat.  +
Časté potravinové alergeny +
Potíže s trávením +
Analýza nativní kapky krve +
Protizánětlivá strava uleví od mnoha zdravotních obtíží. +
Intolerance lepku +
Bolesti břicha má v dnešní době spousta lidí. +
Probiotika a prebiotika se starají o naše správné zažívání. +
Potravinová alergie může způsobit vážné zdravotní problémy. +
Zdravé trávení +
Protizánětlivá strava je důležitou prevencí zažívacích problémů. +
Alergie na potraviny se může projevovat i vyrážkou a svěděním kůže. +
více zde >