Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Jak léčit alergii na potraviny účinně a rychle?

Fotolia_107044709_XSAlergie není v dnešní době nic neobvyklého. Alergická reakce je odpověď imunitního systému na látku, kterou tělo identifikuje jako neznámou či nebezpečnou. V případě alergie na potraviny se tato reakce nejčastěji projevuje trávicími potížemi, vyrážkami, pálením dutiny ústní, očí či uší, ale i potížemi s dýcháním či anafylaktickým šokem.

Pokud trpíte alergií na potraviny, můžete v důsledku pozření trpět dlouhodobými problémy, jako jsou chronické průjmy, různé trávicí obtíže, úbytek hmotnosti, chudokrevnost, únava, bolesti hlavy či jiné nežádoucí projevy.

Tyto příznaky jsou omezující, a proto je dobré zjistit, jak léčit alergii a jak se jich zbavit. Během alergické reakce mnohdy i zanikají buňky, které musí imunitní systém nahrazovat novými, což ho přetěžuje. Léčba alergie či potravinové intolerance je tedy velmi žádoucí.

Léčit alergii lze více způsoby

Způsobů, jak léčit alergii, je více. Ten nejspolehlivější spočívá v prevenci vzniku alergických reakcí, tedy ve vyhýbání se látce, na kterou tělo reaguje citlivě. Přijít na to, která potravina je spouštěčem alergie, však není jednoduché. Reakce může přicházet u některých alergenů až po 3 dnech. Běžné testy u lékaře se přitom většinou dělají pouze na alergie typu I, jejichž příznaky nastupují velmi krátce po konzumaci problematické potraviny.

V případě, že vaše alergie či intolerance není odhalitelná pomocí základního testu, přichází na řadu test potravinové intolerance, který je schopen odhalit i alergie typu III, jejichž projevy jsou pozorovatelné až za nějaký čas. Díky tomu si často vůbec nemůžeme spojit souvislost reakce s jídlem, které ji způsobilo.

Nutné je si také uvědomit, že alergie na potraviny se dá vypěstovat neuváženou a nesprávnou životosprávou. Pokud je váš jídelníček málo pestrý jednostranný, zakládáte si na pozdější alergii na potraviny sami.

Protizánětlivá strava bojuje proti alergii na potraviny

Fotolia_73779570_XSPři konzumaci potravin, ke kterým je organismus intolerantní, dochází v těle ke vzniku zánětlivých ložisek, které časem vedou ke chronickým zánětlivým procesům. Aby mohla léčba alergie začít, je nutné nejprve odhalit problematickou potravinu a následně se jí minimálně na nějaký čas vyhýbat. Protizánětlivá strava je základem, bez kterého se léčba alergie neobejde.

Společnost MitoLife zajistí klientovi jak test potravinové intolerance a alergie, tak i sestavení ideálního jídelníčku z protizánětlivých potravin, které budou konkrétnímu organismu dělat dobře. Firma nabízí také řadu unikátních a kvalitních potravinových doplňků. 

Potíže s trávením +
Potravinová intolerance není v moderním světě ničím vyjímečným. +
Zažívací potíže ohrožují kvalitu života. +
Podpora zdraví dle principů mitochondriální medicíny +
Intolerance lepku patří mezi nejčastější. +
Chcete mít zdravá střeva? +
Zdravá výživa je základ spokojeného života. +
Přírodní produkty pomohou organismu správně fungovat.  +
Časté potravinové alergeny +
Analýza nativní kapky krve +
Protizánětlivá strava uleví od mnoha zdravotních obtíží. +
Intolerance lepku +
Bolesti břicha má v dnešní době spousta lidí. +
Probiotika a prebiotika se starají o naše správné zažívání. +
Potravinová alergie může způsobit vážné zdravotní problémy. +
Zdravé trávení +
Protizánětlivá strava je důležitou prevencí zažívacích problémů. +
Alergie na potraviny se může projevovat i vyrážkou a svěděním kůže. +
více zde >