Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Nutriční poradenství Mitolife s.r.o.

Protizánětlivá strava dle principů mitochondriální medicíny

  • Mito jako mitochondrie, naše buněčná elektrárna, ve které vzniká energie potřebná pro správné fungování veškerých tělesných funkcí
  • Life jako život v souladu s přírodou a jejími principy

Nutriční centrum MitoLife slouží jako poradna pro zdravý životní styl, využívá celostní přístup ke zdraví, nabízí přírodní doplňky stravy a představuje místo, kde naleznete řešení dlouhodobých zažívacích potíží.

Výživové poradenství na míru

Výživové poradenství je založeno na principech Cellsymbiosistherapie®, unikátního biologického terapeutického konceptu podle MUDr. Kremmera, který je založený na principech mitochondriální medicíny. Základem je protizánětlivá strava nastavená podle individuální analýzy reakcí organismu na jednotlivé potraviny. Přírodní doplňky stravy pak podporují celý proces tak, aby byla zajištěna správná výživa a tím funkce mitochondrií.

Přírodní doplňky stravy pro potravinové intolerance

Společnost MitoLife s.r.o. byla založena na základě osobní zkušenosti s řešením nádorového onemocnění ve spolupráci s německými lékaři – specialisty na Cellsymbiosistherapii® podle MUDr. Heinricha Kremera. Úzké propojení s odborníky na potravinové intolerance a protizánětlivou stravu, a spolupráce s výrobcem produktů TISSO Naturprodukte GmbH, přírodních doplňků stravy na bázi mitochondriální medicíny, zaručuje prvotřídní kvalitu služeb.

Nutriční terapie MitoLife vám pomůže od potíží

Trpíte alergiemi, trávicími problémy, vyrážkou a jinými vleklými obtížemi, které se vám nedaří eliminovat? Možná za to může zrovna potravinová intolerance, o které nevíte. Podrobná analýza těla od kvalifikovaných odborníků a správně nastavená protizánětlivá strava vás může vrátit zpět do běžného života bez omezení. 

Výživové poradenství od MitoLife

  • Testy potravinové intolerance 
  • Analýza složení těla na přístroji InBody 370
  • Nastavení protizánětlivé stravy na míru
  • Mikroskopická analýza nativní kapky krve 
  • Poradenství v oblasti přírodních doplňků stravy na mitochondriální bázi
  • Potravinové doplňky na různé zdravotní obtíže
  • Celostní poradenství dle principů buněčné terapie
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte