electricity-384198_1920

Měřicí přístroje vlastní konstrukce

Akciová společnost MEgA – Měřící Energetické Aparáty je významným dodavatelem měřicích přístrojů pro energetiku. Od počátku vzniku vyvíjí a vyrábí měřicí přístroje vlastní konstrukce, které se používají pro měření na distribučních sítích a lokálních distribučních soustavách. Společnost spolupracuje s řadou vědeckých pracovišť.

MEgA – Měřící Energetické Aparáty, a.s.: dodavatel měřicích přístrojů pro energetiku

Společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty, a.s. se od svého vzniku v roce 1999 zaměřuje na vývoj a výrobu měřicích přístrojů vlastní konstrukce, které se využívají v oblasti energetiky. Měřicí přístroj vyvíjí tým vývojových pracovníků s mnohaletými zkušenostmi s prací v energetice, stejně tak i řada externích specialistů. Společnost za dobu své činnosti uvedla na trh řadu přístrojů i množství specializovaných řešení pro konkrétní problémy.

Měřicí přístroje pro energetiku

Zmiňované akciová společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty vyvíjí, vyrábí a dodává řadu měřicích přístrojů pro energetiku, zejména pro měření na distribučních sítích a lokálních distribučních soustavách. V nabídce naleznete například monitory PQ, univerzální monitory, statistické voltmetry, indikátory poruchových stavu či snímače střídavých proudů. Mezi další vyráběné měřicí přístroje patří například měřicí transformátory, komunikační jednotky a zdroje, přístroje pro měření zemních spojení a zkratů ve VN sítích a spoustu dalších. MEgA - Měřící Energetické Aparáty se specializuje také na vývoj a dodávku speciálního softwaru pro využití v oblasti energetiky.

Spolupráce se specialisty a vědeckými pracovišti

Společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty spolupracuje s řadou externích specialistů a úzce zaměřených vědeckých pracovišť. Na vývoji měřicích přístrojů spolupracuje například s Ústavem telekomunikací a Ústavem elektroenergetiky na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. Podílí se také na normalizační činnost v oblasti energetiky a je kolektivních členem CIRED. Od roku 2005 je držitelem certifikátu ISO 9001:2001 a od roku 2009 je držitelem certifikátu ISO 14001:2005.

Kompletní servis a odborná školení

K veškerým dodávaným měřicím přístrojům poskytuje společnost MEgA - Měřící Energetické Aparáty kompletní servis. Dodá podrobně zpracované uživatelské manuály, speciální software, postará se také o odborné školení obsluhy. Zajistí i následné analýzy dat a konzultace s návrhy řešení, které vyplývají z provedených analýz.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte