Fotolia_99943010_XS

Leo Gabsdiel - marketingový specialista

Poradenství a prodej produktů na portálech
Spektrum Zdraví, Dobrý kontakt a Chytré bydlení

Marketingové plánování a kampaně "na míru", nákup médií, audit mediálních kampaní, konzultace projektů - přímé cílení na zákazníka

                         +420 602 631 519           leo@propeople.cz

Prezentace na Dobrém kontaktu

Jediný katalog firem, který se zabývá marketingovou podporou produktů a služeb zaměřených na zdraví!

Katalog firem Dobrý kontakt je zaměřený na firmy zabývající se fyzickým i duševním zdravím, zdravým životním stylem, osobním rozvojem i volnočasovými aktivitami. Cílem tohoto projektu je sdružovat oborově zaměřené firmy, které mají šanci vyniknout před konkurencí tak, že se do povědomí lidí zajímajících se o zdraví a vše, co s ním souvisí, dostanou prostřednictvím propojení s relevantním obsahem na portálu Spektrum Zdraví

Aktuální návštěvnost portálu Spektrum Zdraví:
            více než 400.000 uživatelů/měs.

logo DK

www.dobry-kontakt.cz

Jak oslovíte prezentací svou cílovou skupinu?

  • Vytvoření prezentace na portále Dobrý kontakt není pouhý zápis do katalogu. Jde o propracovaný systém propojení s relevantním obsahem na mnoha našich úzce zaměřených webech. Tak se vaše firma zobrazí právě u článku zabývajícího se problematikou, o kterou se zajímá vaše cílová skupina.
  • Vytvořením prezentace získáte kvalitní zpětné odkazy, které kromě dalších faktorů zvyšují bonitu vašeho webu. 
  • Obsadíte také další pozice ve vyhledání (Google, Seznam,…).
  • Máte možnost zdůraznit silné stránky vaší společnosti, produktů, služeb,… a přesvědčit potenciální zákazníky, v čem jste výjimeční, a proč zrovna vy jste dobrým kontaktem.
  • Získáte reprezentativní prostor ve stále se rozvíjejícím katalogu firem zaměřených na zdraví a vše, co s ním souvisí.  
  • Díky celé řadě produktů můžete online marketing přizpůsobit na míru vašim potřebám a posilovat tak svou pozici na trhu.

Dobrý kontakt je atraktivní marketingový prostor pro zviditelnění vaší firmy!

 

obr 1Dobrý kontakt - katalog firem zaměřených na zdraví

Kdo vytváří zápis do katalogu firem?

Každé prezentaci, bez ohledu na zakoupený produkt a jeho cenu, se věnuje profesionální copywriter, který se postará o SEO textu prezentace a případně poradí s použitím vhodných klíčových slov, pokud si text chcete napsat sami.

Chcete být součástí katalogu firem Dobrý kontakt?

Máte-li zájem o prezentaci své firmy, nebo potřebujete poradit, jaký produkt by pro vás byl nejvhodnější, obraťte se na poradkyni Simonu Kováčovou, která vám po telefonu nebo e-mailem podá veškeré potřebné informace. Provede vás také celým procesem objednání a realizace zápisu do katalogu, a bude vám k dispozici i v případě úpravy firemního zápisu. 

Vše o jednotlivých produktech portálu Dobrý kontakt najdete zde.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte