Fotolia_99943010_XS

Leo Gabsdiel - marketingový specialista

Poradenství a prodej produktů na portálech
Spektrum Zdraví, Dobrý kontakt a Chytré bydlení

Marketingové plánování a kampaně "na míru", nákup médií, audit mediálních kampaní, konzultace projektů - přímé cílení na zákazníka

                         +420 602 631 519           leo@propeople.cz

Chytré bydlení

Chytré bydlení je portál zaměřený na vše kolem bydlení, a to jak z oblasti stavebního a architektonického řešení, tak i financování, ekologických materiálů či nejnovějších trendů. Cílovou skupinou jsou především uživatelé zajímající se o moderní bydlení, zařízení domácnosti, rekonstrukce, rady a tipy do domácnosti apod. 

Vaše reklama na Chytrém bydlení

Když platíte za reklamu na internetu, nikdy nevíte, kolik oslovených uživatelů jsou lidé, co se skutečně zajímají o vaše produkty/služby, a zda mezi nimi vůbec nějací jsou. Obrovskou výhodou prezentace na našich internetových portálech je možnost přesného cílení na vašeho zákazníka, který hledá řešení, jež mu vy můžete poskytnout. To je výjimečné!  

Chcete i vy oslovit naše čtenáře a nabídnout jim své produkty a služby? Neváhejte mě kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailem. Možností, jak se zviditelnit u cílové skupiny, je velmi mnoho. Rád s vámi podrobně proberu, jaké reklamní formáty jsou pro vás nejvhodnější. 

Leo Gabsdiel
marketingový specialista

www.chytre-bydleni.cz


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte