pozadi3

BIOGEN Praha s.r.o. nabízí certifikované laboratorní potřeby a služby pro laboratoře, zdravotnická zařízení a univerzity. V sortimentu najdete pestrý výběr laboratorních plastů, reagencie, barcody pro sekvenování a další vybavení laboratoří od prověřených výrobců. 

NGS sekvenace DNA nové generace - syntéza oligonukleotidů - potřeby pro laboratoře

Sekvenace DNA - spolehlivá a rychlá analýza biologického materiálu za výhodnou cenu

Jednou z nejrozšířenějších biochemických metod k analýze biologického materiálu je sekvenace DNA. Sekvenace DNA pomáhá zjišťovat pořadí nukleových bází v krátkých sekvencích DNA, které jsou součástí dědičné informace v jádru, plazmidech, mitochondriích a plastidech. 

Sekvenace DNA má kromě biochemiky využití i v aplikovaných oborech jako je diagnostika nemocí či forenzní medicína. Analýza biologického materiálu za pomocí sekvenace DNA přinesla skvělé výsledky ve světovém projektu čtení lidského genomu (Human Genome Project), kde díky ní byly přečteny i genomy mnoha dalších organismů od rostlin přes nejrůznější druhy živočichů až po mikroby. 

Sekvenace DNA - analýza biologického materiálu již od 2,60€

Výhodou sekvenace DNA je mimo jiné i její finanční dostupnost a rychlost. Rádi vám sekvenaci DNA zařídíme do druhého dne, a to za výhodnou cenu již od 2,60€. To je možnost, kterou ocení především každý, pro koho není analýza biologického materiálu každodenní náplní práce, ale pouze příležitostnou činností a pořizování speciálního drahého vybavení laboratoře by se nevyplatilo. 

V naší společnosti se sekvenací DNA zabýváme denně, proto nám můžete své vzorky určené k analýze bez obav svěřit. Vzorky na sekvenaci nám může dodat buď osobně přímo na naši pražskou pobočku, nebo je zaslat poštou, přičemž vám poté zašleme výsledky sekvenace DNA v přehledné elektronické formě. 

Sekvenace DNA - klasická i nejmodernější technologie

Analýza biologického materiálu je u nás možná jak klasickou sekvenací, která je nejrozšířenější metodou sekvenování vzorků a je cenově příznivá, tak i za pomocí sekvenace nové generace, která je nejmodernější technologií 21. století a poskytne detailní rozbor vzorku.

laboratorni plasty Laboratorní plasty

reagencie          Reagencie          

sekvenace      Sekvenace DNA    

syntéza    Oligonukleotidy   

biobary            Biobary             


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte