pozadi3

BIOGEN Praha s.r.o. nabízí certifikované laboratorní potřeby a služby pro laboratoře, zdravotnická zařízení a univerzity. V sortimentu najdete pestrý výběr laboratorních plastů, reagencie, barcody pro sekvenování a další vybavení laboratoří od prověřených výrobců. 

NGS sekvenace DNA nové generace - syntéza oligonukleotidů - potřeby pro laboratoře

Reagencie - vybavení laboratoří pro genetiku a molekulární biologii

Reagencie z naší nabídky najde využití ve všech laboratořích, které se zabývají genetikou a molekulární biologií, kde běžné vybavení laboratoří zdaleka nestačí. V oblasti genetiky a molekulární biologie jsou pro nejrůznější analýzy mnohdy nezbytná činidla a látky neboli reagencie, které pomohou spustit chemické reakce nebo izolovat RNA.

Reagencie se používají v laboratořích pro spouštění chemických reakcí, izolaci RNA a molekulární biologii již od dávných dob, a v současnosti lze mezi reagencie zařadit roztoky, které se liší podle konkrétního využití. Na vybavení laboratoří a reagencie z naší nabídky se můžete spolehnout. Klademe důraz na vysokou kvalitu, vše podléhá přísnému testování, a veškerá naše činnost je založena na znalostech dané oblasti a bohatých zkušenostech. 

Vzájemná spolupráce laboratoří se společností BIOGEN PRAHA s.r.o. nekončí dodávkou kvalitních reagencií a dalších laboratorních potřeb. Nabízíme odborné poradenství z oblasti molekulární biologie a genetiky od zkušeného týmu a doporučíme nejvhodnější reagencie přesně pro účely konkrétní laboratoře. Využít můžete také tzv. biobary, ve kterých budete mít k dipozici základní reagencie, laboratorní plasty a další vybavení laboratoří vždy, když bude vaše laboratoř potřebovat.  

Laboratorní potřeby - reagencie pro různé účely

Reagencie používáme pro aplikace s DNA profily a zároveň je nabízíme také k prodeji. Ze široké nabídky si vhodné reagencie vybere každý, ať už potřebujete restrikční enzymy, které dokáží velmi rychle štěpit DNA, látky pro klonování, reagencie na značení a detekci či transfekci, nebo se zabýváte epigenetikou.

laboratorni plasty Laboratorní plasty

reagencie          Reagencie          

sekvenace      Sekvenace DNA    

syntéza    Oligonukleotidy   

biobary            Biobary             


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte