pozadi3

BIOGEN Praha s.r.o. nabízí certifikované laboratorní potřeby a služby pro laboratoře, zdravotnická zařízení a univerzity. V sortimentu najdete pestrý výběr laboratorních plastů, reagencie, barcody pro sekvenování a další vybavení laboratoří od prověřených výrobců. 

NGS sekvenace DNA nové generace - syntéza oligonukleotidů - potřeby pro laboratoře

Modifikovaná i nemodifikovaná syntéza oligonukleotidů DNA a RNA

Pokud se zajímáte o syntézu oligonukleotidů, nebo je pro vaši práci přímo nezbytná, ve společnosti Biogen najdete nejrůznější modifikované i nemodifikované syntézy oligonukleotidů DNA či RNA, ze kterých si jistě vyberete přesně podle svých potřeb. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a děláme vše pro to, abychom mohli vyhovět našim zákazníkům ve všech požadavcích, týkajících se nejen syntézy, ale i dalších oblastí.

Syntéza oligonukleotidů umožňuje spojení umělé DNA. Při celém procesu syntézy se spojují jednovláknové molekuly DNA. Využíváme nejmodernější robotické stanice, které jsou řízeny špičkovým softwarem a zaručují tak maximálně spolehlivý výsledek. 

Syntéza oligonukleotidů - garance kvality i čistoty

Kvalitu každého oligonukleotidu garantujeme online za pomocí trityl monitoringu všech oligonukleotidů, a čistotu ověřujeme na spektrometru MALDI-TOF MS. 

Výsledné oligonukleotidy vám můžeme dodat buď v lyofilizované formě, nebo jako standardní roztok o definované koncentrací v jedné zkumavce nebo alikvotách. Záleží jen na vás, která forma je pro vás vhodnější. Případně je možné dodávku oligonukelotidů realizovat přímo v PCR master-mixu (alikvotách), což vyloučí jakákoliv rizika kontaminace.

laboratorni plasty Laboratorní plasty

reagencie          Reagencie          

sekvenace      Sekvenace DNA    

syntéza    Oligonukleotidy   

biobary            Biobary             


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte