pozadi3

BIOGEN Praha s.r.o. nabízí certifikované laboratorní potřeby a služby pro laboratoře, zdravotnická zařízení a univerzity. V sortimentu najdete pestrý výběr laboratorních plastů, reagencie, barcody pro sekvenování a další vybavení laboratoří od prověřených výrobců. 

NGS sekvenace DNA nové generace - syntéza oligonukleotidů - potřeby pro laboratoře

Laboratorní plasty a další vybavení laboratoří

Zkumavky, víčka ke zkumavkám, plasty pro tkáňové kultury či nádoby na kontaminovaný odpad nejrůznějších velikostí a další laboratorní plasty seženete u BIOGEN PRAHA s.r.o. Dodáváme laboratorní potřeby různých typů se širokými možnostmi využití při práci v laboratoři. 

Nabídka laboratorních potřeb je opravdu široká. Najdete v ní laboratorní plasty pro skladování, manipulaci i snadnou orientaci ve vzorcích, vybavení laboratoří různých zaměření (hematologie, mikrobiologie, histologie atd.), nezbytné laboratorní příslušenství a náhradní díly pro laboratorn plasty. 

Prověřené laboratorní plasty

Veškeré laboratorní plasty z naší nabídky odebíráme od renomovaných světových výrobců, u kterých máme jistotu, že laboratorní potřeby vyrábí ze speciálních materiálů určených přímo k laboratornímu využití.

Z naší nabídky si vhodné laboratorní plasty vybere každý - od jednotlivců až po velké laboratoře či nemocnice nebo univerzity. Naše vybavení laboratoří je certifikováno, disponuje potřebnými atesty a je vyvinuto tak, aby obstálo i v těch nejnáročnějších provozech. Laboratorní plasty jsou zhotoveny ze speciálního materiálu vhodného pro PCR aplikace. 

Kompletní nabídku vybavení laboratoří najdete zde.

Laboratorní potřeby od BIOGEN PRAHA s.r.o. 

  • laboratorní plasty pro PCR
  • laboratorní plasty pro tkáňové kultury
  • zkumavky
  • víčka ke zkumavkám
  • nádoby na kontaminovaný odpad

laboratorni plasty Laboratorní plasty

reagencie          Reagencie          

sekvenace      Sekvenace DNA    

syntéza    Oligonukleotidy   

biobary            Biobary             


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte