pozadi3

BIOGEN Praha s.r.o. nabízí certifikované laboratorní potřeby a služby pro laboratoře, zdravotnická zařízení a univerzity. V sortimentu najdete pestrý výběr laboratorních plastů, reagencie, barcody pro sekvenování a další vybavení laboratoří od prověřených výrobců. 

NGS sekvenace DNA nové generace - syntéza oligonukleotidů - potřeby pro laboratoře

Biobary - dostupné reagencie, laboratorní plasty i další vybavení laboratoří

Hledáte dodavatele, který pro vás zajistí kvalitní a certifikované laboratorní potřeby, vybavení laboratoří, laboratorní plasty nebo reagencie, bez kterých se některé laboratorní práce neobejdou? Díky biobarům od společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o. je nyní vybavení laboratoří ve velkých městech mnohem dostupnější. 

Biobary najdete v Praze, Brně a v Českých Budějovicích, a vyzvednout si v nich můžete buď laboratorní potřeby objednané z našeho e-shopu, nebo si přímo zakoupit produkty od přední světové společnosti ThermoScientific (původně Fermentas), které využijete jak v laboratoři či nemocnici, tak v univerzitním laboratorním pracovišti. 

Biobary od BIOGEN PRAHA s.r.o.

  • laboratorní plasty od renomovaných výrobců
  • reagencie
  • barcody pro sekvenování
  • a další vybavení laboratoří 

Laboratorní plasty, reagencie a další laboratorní potřeby jsou samozřejmě opatřeny potřebnými atesty a certifikáty, a samozřejmostí je i odborné poradenství, které je v biobarech zdarma. Naše biobary navíc nabízí slevu 5%, díky které seženete laboratorní potřeby ještě levněji. 

laboratorni plasty Laboratorní plasty

reagencie          Reagencie          

sekvenace      Sekvenace DNA    

syntéza    Oligonukleotidy   

biobary            Biobary             


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte