marta4

Pomáhám lidem řešit osobní, vztahové, pracovní nebo finanční problémy a pozitivně měnit jejich životy i myšlení. Pracuji s více než 20letými zkušenostmi s individuálním koučinkem a s pomocí lidem v bezradnosti nebo v psychické nouzi. Čerpám ze svého odborného vzdělání, z bohatého osobního života a z mnoha zkušeností, za které děkuji všem svým klientům.

Marta Němečková – koučka a zakladatelka Koučink Brno 

Profesní a firemní koučink Brno

Fotolia_105321928_XSProfesní koučink a firemní poradenství

Neodpovídá váš pracovní život a finanční situace vašim představám a plánům do budoucna? Prožíváte každodenní pocity bezmoci a odevzdanosti? Pak je čas na razantní změnu. Každý máme ve svých rukou být v práci i ve svém finančním zabezpečení spokojení. Stačí jen přestat čekat na zázrak a vzít život do svých rukou, protože nikdo jiný to za nás neudělá! 

 

Profesní a finanční Koučink Brno vám pomůže:

  1. Nalézt příčiny, které negativně ovlivňují váš pracovní život nebo finanční situaci.
  2. Odstranit jednotlivé překážky, které vám brání v pozitivní změně a drží vás v nespokojenosti.
  3. Naučit se vidět svou hodnotu a umět využít všechny své schopnosti i možnosti, které nevidíte a nevyužíváte, ať už v práci nebo ve vztahu k penězům.
  4. V doprovodu zkušené koučky postupně dojít až k pracovní nebo finanční spokojenosti.  

Profesní a finanční Koučink Brno vám umožní najít správnou cestu a dodá potřebnou navigaci i energii ke krokům  za pracovní i finanční spokojeností. 

Jak na pracovní spokojenost?

"Vyberte si práci, která vás bude bavit a ani jediný den vašeho života nebudete muset pracovat."   Konfucius 

Pocity pracovní nespokojenosti a „vyhoření“ často souvisí s narušenou sebedůvěrou a odevzdaností. Nedůvěra v sebe vede k podceňování hodnoty vykonávané práce a člověk ztrácí chuť a energii na změnu. Nenechte tyto problémy, aby zašly příliš daleko a negativně ovlivnily i vaše osobní vztahy, radost ze života, a v neposlední řadě zdraví!

Jaké výsledky profesního či finančního koučinku můžete očekávat?

  • Pochopíte sami sebe a naučíte se na sebe i na druhé dívat pohledem, který pro vás bude přínosný.
  • Odhalíte, jak i ze současné situace vytěžit maximum pozitiv a odrazit se k cílům, se kterými budete spokojeni.
  • Uskutečníte pozitivní změny a nastartujete svoji práci nebo vykročíte za změnou své finanční situace.
  • Skončíte s pocitem bezmoci a budete si jisti správností svého jednání i svými cíly.
  • Zjistíte, že i pro vás existuje ta pravá práce a že můžete dosáhnout své finanční spokojenosti. A to i navzdory negativním postojům druhých či svým předešlým špatným zkušenostem.

 

Marta Němečková - Koučink Brno


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte