Fotolia_145521497_Ma

Koloidní minerály pro zdraví a imunitu

Koloidní minerály v sobě obsahují důležité látky přispívající především k normální funkci celého imunitního systému. Tyto látky jsou nezbytné pro kvalitní život každého z nás, jelikož posilují nervový systém, udržují zdravé kosti a působí jako prevence proti vráskám. Jedná se o plnohodnotný doplněk stravy rostlinného původu.

Zdravíčko Boskovice: koloidní minerály pro vaše zdraví

Máte problémy s vypadáváním vlasů, křečovými žilami nebo vás trápí záněty kloubů? V tom případě jsou pro vás koloidní minerály jako doplněk stravy ideální. Komplexně podpoří celý imunitní systém a pomohou při závažných problémech, jako jsou deprese, neurózy či nespavost. Především na jaře mohou tyto minerály vyřešit ztrátu energie.

Přípravek obsahuje všechny účinné a prospěšné minerály v ideálním poměru. Koloidní minerály zahrnují zinek, měď, křemík, hořčík, síru, selen, jód a mnohé další. Každý z minerálů je jinak prospěšný a napomáhá k nápravě konkrétního problému. 

Koloidní minerály pomohou bojovat se zákeřnými nemocemi

Koloidní minerály jako doplněk stravy v sobě obsahují směs makro a mikročástic minerálů, které potřebuje organismus ke správnému fungování. Minerály podporují nejen imunitní systém, ale pomáhají bojovat s mnohými zákeřnými nemocemi. Mezi ty patří například cukrovka, problémy kardiovaskulárního systému nebo snížená výkonnost srdečního svalu. Pozitivně ovlivňují krvetvorbu, fungování hormonů, zbavují únavy, posilují mozek a pomáhají při léčbě mnohých dlouhodobých obtíží.

Doplněk stravy zlepšuje paměť a regeneruje celé tělo

Další benefity, které přinášejí koloidní minerály, jsou zlepšení paměti, udržení zdravého stavu kostí i zubů a regenerace celého těla. Jak lze vidět, koloidní minerály v sobě skrývají velkou sílu, díky které si můžete zkvalitnit život po více stránkách. 

Koloidní minerály - dodržujte doporučené dávkování

Tento doplněk stravy můžete podávat již dítěti od tří let. Je však potřeba dodržovat doporučené dávkování, které je 15 ml denně, a to buď samostatně anebo s jakýmkoliv nápojem. Nejprve je ale vhodné začít s 5 ml a poté dávku postupně navyšovat. Výhodou je jemná chuť nektaru, která vám bude zaručeně chutnat.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte