Fotolia_192309792_XS

Klempířství, pokrývačství, tesařství

Klempířství Radek Jindrák nabízí kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Má bohaté zkušenosti s realizací nových střech, ale i rekonstrukcí a dílčích řemeslných prací. Sehraný tým tesařů, pokrývačů i klempířů se postará o provedení zakázky dle přání a požadavků zákazníka. 

Klempířství Radek Jindrák

Firma sídlí v Jablonci nad Nisou a své služby poskytuje na Jablonecku, Liberecku a v celých východních Čechách i v Praze.

Klempířství Jablonec nad Nisou

Rekonstruujete starou střechu nebo plánujete novostavbu a s tím spojenou realizaci nové střechy? Klempířství Radek Jindrák nabízí kompletní pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Postaví vazníky a krovy, položí střešní krytinu dle přání klienta a vše doplní okapy, oplechováním a dalšími střešními doplňky. Klempířství dále provádí odborné montáže, opravy či zakázkovou výrobu klempířských prvků – okapů, dekorací, oplechování apod.

Další služby Klempířství Radek Jindrák

Kromě běžně poskytovaných služeb v oblasti klempířství, pokrývačství a tesařství firma provádí i další řemeslné činnosti. V případě zájmu se postará o nátěry střech, fasád i štítů nebo provede montáž a výrobu odtahů a vzduchotechniky. Klempířství Jindrák disponuje montážní plošinou s dosahem až 18 metrů. Proto je firma schopna provádět výškové práce, ale i ořezy stromů a kácení. Během svého mnohaletého působení realizovala desítky zakázek v Jablonci nad Nisou i širokém okolí.

Klempířské práce
Pokrývačské práce
Tesařské práce


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte