Hlavička

Krabičková dieta Plzeň Zdravá strava na každý den

Toužíte po krásné postavě bez drastických diet, chcete mít energie na rozdávání, nebo jste se zkrátka rozhodli pro změnu na zdravý životní styl? Krabičková dieta sestavená odborníkem na výživové poradenství vám pomůže ve všech případech. Nastartuje efektivní hubnutí bez jojo efektu, dodá všechny živiny potřebné konkrétně pro váš styl života a udrží vás v kondici. 

Krabičková dieta na míru od nutričního poradce

Neexistuje univerzální dieta, která by pasovala na míru každému. Jiné potřeby živin a objemu jídla bude mít maminka na mateřské, jinak se musí stravovat aktivní sportovec, nebo jedinec, který většinu dne stráví sezením u počítače. Výživový poradce vám sestaví takový jídelníček na hubnutí, který bude odpovídat vašim potřebám. 

Fit-strava Krabičková dieta

Fit-strava je krabičková dieta pro všechny, kteří chtějí zhubnout nadbytečné kilogramy nebo jen dodržovat zdravý životní styl. Jde o dietní servis o 5 chodech na každý den, rozdělený dle nutričních hodnot, aby vyhovoval každému. Fit-stravu pro vás připravují nutriční a výživoví specialisté, kteří dbají na optimální množství sacharidů, tuků a bílkovin v každém chodu. Důležitá je zejména kvalita a čerstvost surovin a postup přípravy, aby si pokrmy zachovaly co nejvíce živin a vitamínů.

Využít můžete také výživového poradenství, diagnostiky tělesného stavu nebo sestavení jídelníčku na míru.

Spalování kalorií při různých sportech – jaký pohyb je pro hubnutí nejlepší?

Náš organismus vyžaduje příjem energie, aby s ní mohl patřičně zacházet a rozdělit si ji podle potřeby. Při vykonávání fyzické...

celý článek >>

Liposukce – průvodce po možných metodách odsátí tuku

Operativní odsátí přebytečného tuku dnes patří mezi nejžádanější operace užívané v estetické chirurgii. Je to z části proto, že liposukce...

celý článek >>