Hlavička

Hubnutí bez jo-jo efektu Studio redukce váhy a zdraví

Trápí vás nadváha či obezita, toužíte po štíhlé postavě, zdravé pleti, bezproblémovém trávení a spokojenosti sama/sám se sebou, ale nevíte si rady, jak na to? Odpovědí je zdravá, vyvážená strava doplněná o potřebné vitamíny a minerály. Výživové poradenství je první krok k efektivnímu hubnutí, při kterém nehrozí obávaný jo-jo efekt. 

Výživové poradenství a wellness kouč

Studio redukce váhy a zdraví vám pomůže nejen při hubnutí, ale také pokud trpíte zdravotními problémy souvisejícími se špatným stravováním. Typickými obtížemi jsou zácpa, únava, bolesti hlavy, nevolnost, pálení žáhy apod.

Výživový poradce vám pomůže jak s přísunem potřebných živin a redukcí váhy, tak i s kvalitním odpočinkem, regenerací organismu a výběrem vhodné sportovní aktivity, která hubnutí ještě více podpoří. 

Spalování kalorií při různých sportech – jaký pohyb je pro hubnutí nejlepší?

Náš organismus vyžaduje příjem energie, aby s ní mohl patřičně zacházet a rozdělit si ji podle potřeby. Při vykonávání fyzické...

celý článek >>

Liposukce – průvodce po možných metodách odsátí tuku

Operativní odsátí přebytečného tuku dnes patří mezi nejžádanější operace užívané v estetické chirurgii. Je to z části proto, že liposukce...

celý článek >>