banner-img3

Zdravotnické zařízení Praha 2

KCK SALVE je specializované zdravotnické zařízení v Praze 2. Více než dvacet let poskytuje širokou nabídku zdravotnických služeb pro dospělé i děti. KCK SALVE se specializuje především na služby v oborech gynekologicko-porodnické péče, dermatologie, ortopedie a estetické dermatologie.

KCK SALVE - společná lékařská praxe, Praha 2

Gynekologie: široká nabídka porodnických služeb

V ordinacích KCK SALVE můžete využít komplexních služeb v oboru gynekologie a porodnictví. Postarají se o vás lékaři a lékařky s vysokou úrovní specializace a dlouholetou zkušeností z pražských nemocnic. Samozřejmostí je vstřícný a individuální přístup k pacientům, stejně jako léčba pomocí nejmodernějších medicínských metod.

Zdravotnické zařízení nabízí například pravidelné gynekologické prohlídky a další preventivní vyšetření či očkování. Lékaři provádí diagnostiku a léčbu běžných gynekologických onemocnění, mezi která patří například infekční onemocnění, poruchy menstruačního cyklu nebo problémy spojené s menopauzou a další. Pacientům je k dispozici také těhotenská poradna, kde lékaři dohlíží na průběh těhotenství a provádějí ultrazvukové vyšetření. Ve spolupráci s příslušnými odborníky provozují také těhotenská cvičení či jógu.

Ortopedie: péče o děti i dospělé

KCK SALVE se zaměřuje na komplexní ambulantní ortopedickou péči pro děti i dospělé. Lékaři vám provedou vyšetření bolavých kloubů, páteře, svalových úponů, šlach či vazů a dalších bolavých míst. V rámci kompletního vyšetření zajistí navazující ortopedickou péči a doporučí vhodný typ a místo operace. K návštěvě ortopedického specialisty nepotřebujete doporučení praktického lékaře.

Dermatologie a estetická dermatologie: služby v oblasti kožního lékařství

Zdravotnické zařízení KCK SALVE se specializuje také na kožní choroby u pacientů jakéhokoliv věku. Zabývá se léčbou a ošetřením atopického ekzému, virových bradavic, plísňových i bakteriálních onemocnění či projevů akné. Drobné chirurgické zákroky provádí vysoce kvalifikovaní lékaři s dlouholetou praxí v oboru. V rámci dermatologických služeb provádí diagnostiku a sledování pigmentových projevů na kůži.

Široká nabídka služeb zahrnuje také estetickou dermatologii. Na výběr je například odborná aplikace přípravku botulotoxin, který se používá třeba k vyplnění drobných vrásek na obličeji. K dispozici je také výplň vrásek přípravkem Juvederm, tedy hladké konzistence gelu z kyseliny hyaluronové. Neinvazivní peeling přípravkem Neostrata zaručí jasnější a mladší pleť. Výrůstků na krku, v podpaží a tříslech vás lékaři zbaví díky přístroji Ellman, který pracuje na bázi elektrických pulzů.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte