Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Hlavička

Energie deeksha naplní váš život radostí a štěstím

15. 3. 2017

Najít cestu k sobě samému, pochopit vlastní tělo i mysl nebo každý den prožívat pocity štěstí. Přesně takové a mnohé další účinky má energie dikša, která už změnila život mnoha lidem. Startovacím bodem k očistné energii je její přijetí. Zda může energii přijmout každý, a jaké následky způsobí v životě. Nejen na tyto otázky odpoví následující článek.

Název deeksha pochází podle některých pramenů z indického sanskrtu, který má své kořeny až v dobách starověku. Proto se dá říct, že energie dikša provází člověka odnepaměti. Jedná se o láskyplnou a harmonizující očistnou energii, která má vlastní bytí. V člověku pomáhá otevírat mysl a dostat ho do stavu, kdy je schopný pochopit vlastní skutečnou podstatu. Díky tomu si každý proměněný jedinec plně uvědomuje vlastní strachy, fobie i bloky, které mohou bránit v životě naplněném štěstím. Přenos energie vede nejen k vyléčení neduhů a nemocí, ale také k vyvedení z bludiště všech pochybností, a v konečné fázi k naplněnému svobodnému životu.

Jak se energie deeksha přenáší?

Léčivou energii není možná načerpat jen tak kdekoliv. Předá vám ji pouze člověk, který už sám takovým očistným a transformačním procesem prošel. Jedinec, který chce energii dikša přijmout, musí být připravený na silné vibrace a dávku léčivé energie. Transformace je určená všem včetně dětí a o možnost přeměny nepřicházejí ani těhotné ženy. Možné omezení ale může postihnout lidi, kteří trpí psychickými problémy nebo užívají silná léčiva. Těm je před samotnou transformací doporučená odborná konzultace. Mezi největší duchovní centra patří Indie v čele s místem Golden City. Dále je to Itálie, a přenos energie je možný i na ostrově Fidži. A jak se energie přenáší? Metod je mnoho, ale mezi ty nejčastější patří přiložení rukou na hlavu člověka.

Jak se cítí lidé po přeměně?

Na každého člověka má přenos energie jiný vliv. Většinu transformovaných lidí ale spojuje jedno - je to pochopení sebe i druhých, klid a harmonie. Všechna tato slova se spojují také v další následek dikša přeměny, a tím je uvědomění. Lidé po transformaci si dobře uvědomují, že nemohou být nikým jiným a začnou přijímat sami sebe jako dar se všemi klady i zápory. Životní proměnou se lidé také naučí přijímat radost a energii z okolního světa každý den.

Jaké má energie deeksha výhody?

Bez nadsázky se dá říct, že energie deeksha proměněným změní život. Podívejte se na 3 nejzásadnější změny:

  • Vyrovnání aktivity mozkových center: Energie má schopnost regenerovat utlumené části mozku a dostávat je do optimálního stavu. Také aktivuje centrum štěstí v mozku, čímž vlastně zlepšuje nebo mění životní postoj člověka.  
  • Odstraňuje hluboce uložená negativa: Někteří znalci tvrdí, že energie deeksha umí řešit všechny problémy. Odstraňuje totiž veškerá negativa, která jsou na první pohled skrytá nebo hluboce zakořeněná.
  • Pocit štěstí a optimismu: Nejzásadnějším vlivem dikša energie je okamžité zlepšení energetické hladiny organismu, nálady i životního postoje. Většina lidí se po přeměně cítí viditelně šťastnější a spokojenější ve stávajícím životě.

Zmíněné účinky energie deeksha jsou dané. Co se ale liší, jsou názory na možné osvícení, tedy přijetí přirozeného stavu mysli, který je založený na permanentním stavu štěstí a radosti. Kolik lidí ale takový stav skutečně prožívá je už ale na diskuzi. 

MUDr. Hana Valášková - práce s léčivou energií

Jsem lékařka foniatrie a ORL v nestátním zdravotnickém zařízení Comhealth. Dělám klasickou i alternativní medicínu. Kromě jiného pracuji i s léčivou energií a jsem dikšadávající. Dávám požehnání na blízko i na dálku. Na uzdravení zdravotního stavu, na východisko z tíživých situací atd. Nyní mám možnost jet do Indie na prohlubovací kurz, díky kterému budu moci pomáhat ještě účinněji. Touto cestou hledám zájemce o služby z oblasti masáže, rehabilitace, hlasové terapie či logopedie, kteří by byli ochotní výměnou darovat příspěvek na nákladný kurz. Všichni dárci prostředků mohou také využít celoroční VIP péči v oblasti ORL i foniatrie, 10x skvělou awakening masážní terapii nebo jim a jejich blízkým mohu kdykoli poskytnout přenos energie dikša.  

MUDr. Hana Valášková
Comhealth s.r.o.
recepce@comhealth.cz


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Adžvajen celý 50g DNM

Kopytský kmín, indické koření Složení: adžvajen celý (Trachyspermum…

Cena: 26 Kč  33 Kč 

Bezinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,7l…

100% bezinková šťáva Čerstvá vylisována šťáva z plodů divoce rostoucího…

Cena: 72 Kč  87 Kč 

Rýže BASMATI výběrová SARIM 2kg

Kvalitní himalájská rýže Basmati. Obsahuje pouze extra dlouhá výběrová zrna…

Cena: 139 Kč  169 Kč 

ROZINKY černé RAW - sušené na slunci 250g

Sladké rozinky vynikající chuti, RAW kvalita Rozinky obsahují rosveratrol a…

Cena: 83 Kč  109 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte