bg4

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. se zabývá komplexní diagnostikou a terapeutickou péčí o pacienty s vrozenými i získanými poruchami sluchu, hlasu a řeči, osobami trpícími bolestmi pohybového aparátu, onemocněním dýchacích a polykacích cest, po úrazech a náročných operacích, i bojujícími s nadměrnou stresovou zátěží. Diagnostika i léčba se odehrávají v příjemném prostředí za využití moderních přístrojů a efektivních metod. 

Rehabilitace a fyzioterapie

Rehabilitace a fyzioterapieRehabilitace pomáhá navrátit ztracené funkce pohybového aparátu, ať už jde o zhoršenou pohyblivost kolene po úraze, poraněné rameno v důsledku náročné sportovní aktivity, nebo třeba bolavá záda omezující v pohybu.

Součástí oboru léčebné rehabilitace je fyzioterapie, která je zaměřena na diagnostiku a terapii poruch pohybu. Pomocí pohybu a terapeutických metod ovlivňuje tělesné funkce a pomáhá s nejrůznějšími problémy spojenými s poruchami pohybového aparátu.

S čím pomáhá fyzioterapeut?

Diplomovaný fyzioterapeut vám pomůže v mnoha případech - ať už máte problémy s páteří či klouby, potřebujete provést komplexní vyšetření nebo například stanovit rehabilitační plán.

Fyzioterapie je řešením pro každého, kdo trpí kloubními onemocněními, onemocněními měkkých tkání, vývojovými poruchami skeletu, pooperačními stavy nebo s celou řadou potíží, při kterých je nutná rehabilitační péče.

Kdy se obrátit na fyzioterapeuta?

  • při onemocnění nervů
  • při problémech s klouby
  • při onemocnění měkkých tkání
  • při pooperačních stavech, které se projevují na pohybovém aparátu
  • pokud vás trápí stavy po traumatech a operacích na pohybovém aparátu, včetně kloubních náhrad

         Foniatrie           

        Logopedie          

   Hlasová terapie  

           Masáže             

      Rehabilitace       

Otorinolaryngologie
ORL - ušní, nosní, krční

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte