bg4

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. se zabývá komplexní diagnostikou a terapeutickou péčí o pacienty s vrozenými i získanými poruchami sluchu, hlasu a řeči, osobami trpícími bolestmi pohybového aparátu, onemocněním dýchacích a polykacích cest, po úrazech a náročných operacích, i bojujícími s nadměrnou stresovou zátěží. Diagnostika i léčba se odehrávají v příjemném prostředí za využití moderních přístrojů a efektivních metod. 

Masáže - sportovní, relaxační, rekondiční, havajské i čínské

masážeMasáž, neboli uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, je procedura, která má na lidské tělo velmi pozitivní vliv. Obzvlášť v případě, že si zvolíte vhodný typ masáže přesně podle svých potřeb, ať už jde o sportovní či regenerační masáž, nebo vás naopak láká havajská nebo čínská masáž.

Proč chodit na masáž?

Trápí vás ztuhlé svaly, únava, jste v nepohodě, trpíte nervozitou, podrážděností, vyčerpaností či bolestmi hlavy, jste ve stálém vnitřním napětí anebo se zkrátka jen celkově necítíte dobře? Vyberte si vhodnou masáž přímo pro vás, která zajistí psychickou pohodu, zbaví tělo škodlivin a nabije vás energií na dlouhou dobu. 

Sportovní masáž

Sportovní masáž pomáhá sportovcům při velké fyzické zátěži. Posiluje organismus, odstraňuje únavu po těžké fyzické aktivitě a připravuje svalstvo na další zátěž.

Reflexní masáž

Reflexní masáž je oproti jiným druhům masáže poměrně netradiční - jde o mechanické působení na hyperalgetické zóny, které doprovázejí onemocnění vnitřních orgánů a myoskeletálního systému. Ovlivněním těchto zón působí nepřímo i na příslušné vnitřní orgány, svaly, kosti a klouby. Nejčastěji se provádí reflexní masáž nohou, šíje, zad, hrudníku a pánve.

Regenerační/rekondiční masáž

Tento typ masáže je vhodný téměř pro každého - jde o jemné hmaty, které přispívají k relaxaci a uvolnění, působí blahodárně na centrální nervový systém, zklidňují a regenerují ztuhlé a unavené svalstvo i napětí vyvolané stresem. Jde o masáž, kterou si skutečně užijete a budete odcházet jako znovuzrození. 

Havajská masáž

Havajská masáž nepůsobí blahodárně pouze na tělo, ale i na psychickou a duševní pohodu. Využívá plynulé, měkké i hluboké techniky za pomocí prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje bolesti svalů, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a především navozuje pocity klidu a pohody

Čínská energetická masáž

Čínská energetická masáž využívá principu energetických drah, které proudí lidským tělem. Pokud je tok v těchto drahách přerušen či omezen, dochází k bolestem svalů a dysfunkcím orgánů, s čímž pomáhá právě čínská energetická masáž. Díky obnovení proudění energie dochází k navrácení fyzické i psychické pohody a uvolnění. 

         Foniatrie           

        Logopedie          

   Hlasová terapie  

           Masáže             

      Rehabilitace       

Otorinolaryngologie
ORL - ušní, nosní, krční

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte