bg4

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. se zabývá komplexní diagnostikou a terapeutickou péčí o pacienty s vrozenými i získanými poruchami sluchu, hlasu a řeči, osobami trpícími bolestmi pohybového aparátu, onemocněním dýchacích a polykacích cest, po úrazech a náročných operacích, i bojujícími s nadměrnou stresovou zátěží. Diagnostika i léčba se odehrávají v příjemném prostředí za využití moderních přístrojů a efektivních metod. 

Foniatrie se zabývá vadami hlasu, řeči a sluchu

FoniatrieFoniatrie - vady řeči, hlasu a sluchuFoniatrie je péče o pacienty s vrozenými i získanými vadami sluchu, hlasu nebo řeči. Získanými vadami se rozumí například poruchy vzniklé následkem zánětu, úrazu, neurologického onemocnění apod. Zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. se zabývá komplexní diagnostikou a terapií s využitím speciálního zařízení, a to i pro případy prevence.

Pro koho je foniatrie určená?

Foniatrie je určena pro všechny pacienty, bez rozdílu věku, kteří trpí například zánětem, následky úrazu či neurologickým nebo jiným onemocněním, případně pro pacienty, kteří problémy nemají, ale pro své povolání nemohou riskovat vznik onemocnění hlasu. Proto je důležitou součástí foniatrie prevence, která je obzvlášť důležitá zejména u lidí, kteří potřebují mít hlas v perfektní kondici kvůli své práci, a v případě onemocnění by jim nastaly velké komplikace. 

Čím se foniatrie zabývá?

Foniatrie se zabývá vrozenými i získanými vadami hlasu, řeči i sluchu.

  • Hlas: poruchy způsobené zánětem, alergií, úrazem, nádorem, neurologickým onemocněním, hormonální poruchou
  • Řeč: poruchy způsobené po úraze jazyka, po neurologických onemocněních, vrozené vady, vývojové poruchy řeči či poruchy výslovnosti
  • Sluch: vrozené vady, zhoršení sluchu v souvislosti s věkem, vady způsobené zánětem či úrazem

Moderní přístroje pro foniatrii

Foniatrie vyžaduje komplexní diagnostiku, pro kterou jsou moderní přístroje nezbytné. K určení diagnostiky onemocnění hlasivek se využívá videolaryngostroboskopický přístroj, díky kterému si může každý pacient po vyšetření odnést záznam či obrázek svých hlasivek. Zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. disponuje moderním vybavením a technikou a poskytuje prostřednictvím zkušeného personálu vysoce kvalitní služby.

Je potřeba se vyšetření obávat?

Z foniatrického vyšetření není třeba mít obavy. Vyšetření jsou šetrná a přístroje pracují tak, aby pacientům nebyla způsobena žádná bolest. V COMHEALTH, s.r.o. se navíc můžete spolehnout na profesionální přístup a příjemné prostředí.

         Foniatrie           

        Logopedie          

   Hlasová terapie  

           Masáže             

      Rehabilitace       

Otorinolaryngologie
ORL - ušní, nosní, krční

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte