level head

Autodoprava pro soukromé osoby i firmy

Dopravní společnost Jiří Žabka - Level se zaměřuje na zásilkovou a kamionovou službu jak pro soukromé, tak i pro firemní účely. Autodoprava zajišťuje dopravu mezi Českou Republikou a Itálii, a to včetně Sardinie, Sicílie a Korsiky. Hlavním cílem mezinárodní dopravy v Klatovech je spokojenost všech zákazníků a spolehlivá dodávka veškerého zboží.

Jiří Žabka - Level: autodoprava Klatovy

Jiří Žabka - Level je dopravní společnost sídlící v Klatovech, která se zabývá mezinárodní autodopravou. Firma zajištuje zásilkovou a kamionovou službu mezi Českou Republikou a Itálií. Zásilku vám firma spolehlivě doručí i do Sardinie, na Sicílii a Korsiku. Zásilkovou službu si může objednat soukromník i firmy. Spolehnout se můžete na profesionální jednání, rychlost a kvalitní služby.

Spolehlivá mezinárodní autodoprava v Klatovech

Přepravní firma se na trhu mezinárodní autodopravy pohybuje již od roku 1992 a stále si drží status spolehlivé a kvalitní autodopravy. Už od začátku se firma v Klatovech zaměřuje na přepravu mezi Českou Republikou a Itálií a neustále se snaží svým přístupem rozvíjet přátelské vztahy mezi přepravovanými zeměmi.

Na spokojenosti zákazníků se podílí až 100 pracovníků, díky kterým si firma vybudovala dobré jméno na českém trhu i v zahraničí. Od všech pracovníků mezinárodní autodopravy můžete očekávat profesionální a vlídný přístup. Ochotní zaměstnanci se vždy snaží zákazníkům vyjít vstříc.

Mezinárodní autodoprava: profesionální přeprava zásilek

Mezinárodní autodoprava v Klatovech je schopna přepravit jakoukoliv zásilku svých klientů, a to od nejmenších balíčků až po nadměrné zásilky. S firmou Jiřího Žabky dáváte svou zásilku do spolehlivých rukou. 

Firma neustále rozšiřuje své skladovací prostory a počty skladů pro to nejlepší pokrytí přepravovaného území. Mezinárodní autodoprava využívá k přepravě zásilek i kombinovanou přepravu - silniční, železniční i lodní. Zásilky se proto do svého cíle dostane vždy bezpečně a v nekratší možné lhůtě.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte