Dětská BIO zubní pasta JACK N´JILL

6a01156f18fbb3970c0163006965db970d-800wi1124e4a8c3005056b743c0
Cena: 169  

Dodavatel/Výrobce: Jack n' Jill

BIO dětská zubní pasta Jack N' Jill, různé příchutě

Čistě přírodní zubní pasty JACK N´JILL - bez alergenů, konzervantů a barviv. Neobsahují fluor. Pasty jsou vhodné i pro prsťáček.

Příchutě (vyberte prosím nad tlačítkem koupit):

  • BANÁNOVÁ
  • MALINOVÁ,
  • JAHODOVÁ, 
  • ČERNÝ RYBÍZ,
  • BORŮVKOVÁ

 

Je lékařsky prokázáno, že děti do 6 let většinu zubní pasty spolykají. U pasty JACK N´JILL máte jistotu, že se do dětského bříška nedostanou žádné škodlivé látky. Pasta neobsahuje fluor. Pasta je jedlá.

Jack N' Jill BIO dětská zubní pasta obsahuje: křemen, rostlinný glycerin, Xylitol, certifikovaný měsíček lékařský, xanthan, přírodní malinovou chuť, čištěnou vodu. 

Jack N' Jill dětská zubní pasta obsahuje pouze přírodní složky, je hypoalergenní, bez SLS, bez fluoridů, neobsahuje žádné konzervační látky, neobsahuje žádná barviva. Obal z recyklovatelného plastu.

Jack N' Jill natural dětská zubní pasta byla označena společností EWG's za nejbezpečnější dětskou zubní pastu, neobsahující žádné chemikálie.

Společnost EWG's je jednou z největších společností na světě informující o bezpečnosti produktů. V její databázi se nachází přes 69.000 položek. Každý měsíc zhlédne jejich stránky téměř 1.000 000 lidí.

Chcete li pro Vašeho nejmenšího to nejlepší, Jack N' Jill je ta správná volba

Obsah: 50g

MADE IN AUSTRALIA


Kategorie: Ústní hygiena, Na zoubky

Zuby, ústaStáhnout v PDF

Přečteno: 567x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.