Dental Smile: Zubní implantáty švýcarské kvality i nadstandardní stomatologická péče

PR článek

4Zubní implantáty

Na návštěvu zubního lékaře se těší jen málokdo - představa vrtání nebo rovnou trhání zubů odjakživa snadno vyděsí děti i dospělé. Lidé tak často léčbu odkládají a jen si prohlubují problémy, které může vyřešit jedině odborník. V Dental Smile se proto rozhodli, že budou nepříjemné pocity svých pacientů odbourávat hned v zárodku - zaručuje jim proto profesionální péči založenou na odborných znalostech a mnohaletých zkušenostech i lidský přístup, díky kterému se budou v ordinaci vždy cítit příjemně.

Zubní implantáty bez bolesti a s kratší dobou hojení

Při ztrátě jednoho či více zubů se problémy dostaví rychle. Funkční potíže jako horší kousání jdou ruku v ruce s výrazně horším estetickým dojmem. Snadné řešení přitom nabízí implantologie, která chybějící zuby nahradí zubními implantáty. Ty jsou výborně přijímány lidským organismem a nevyvolávají žádné alergie. 

Kvalitní zubní implantáty vám v dnešní době může zajistit celá řada specializovaných zubních pracovišť, v Dental Smile se však rozhodli jít o krok dál a svým pacientům poskytnout tu nejlepší možnou kvalitu na českém trhu. Využívají proto osvědčený švýcarský implantologický systém Straumann, jehož úspěšnost přijetí je 98-99 %. Díky speciální povrchové úpravě SLActive se navíc doba vhojení implantátu zkracuje z běžných 4 měsíců na 2 měsíce. Jeho zavádění pro pacienty není nijak bolestivé, díky lokální anestezi cítí jen měkké tlačení a doteky.

2

Komplexní stomatologická praxe Český Krumlov

Kromě zpracování implantátů se na Dental Smile můžete obrátit i v případě, pokud potřebujete jakoukoliv ze standardních i nadstandardních stomatologických služeb. Ať už máte zájem o bělení zubů, jejich opravu s pomocí bílých výplní nebo instruktáž a nácvik vhodné dentální hygieny, zubní lékaři vám vyjdou vstříc. Hravě si poradí s jakýmkoliv přáním tuzemské i německy mluvící klientely.

www.dentalsmile.cz


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte