Dámské vložky s probiotiky pro zdraví a svěžest

Probiotické vložky pomáhají ženám, které opakovaně mívají potíže s poševní mikroflórou.Probiotické vložkyKaždá dospělá žena moderního světa zná všelijaké vložky, slipové vložky či tampóny. Tyto produkty usnadňují denně životy miliónům žen. Víte ale, že existují také vložky s probiotiky, které mají oproti těm klasickým spoustu výhod? Probiotické vložky představují revoluční výrobek, který přispívá ke komfortní mikroflóře a blahodárně působí na poševní sliznici. Chcete se cítit stále svěží, zdravá a krásná? Pak vsaďte na probiotické vložky ProBiotic. Příjemný pocit získaného pohodlí a zdraví na vás bude vidět!

Pro koho jsou probiotické vložky určeny?

Probiotické vložky nepomáhají jen ženám, které už někdy měly nebo dokonce opakovaně mívají s poševní mikroflórou potíže. Lze je nosit samozřejmě také jako prevenci. Pokud však na vaginální infekce trpíte a občas vás trápí více či méně nepříjemná vaginální onemocnění, měla byste se tím více starat o udržování vaší vaginální mikroflóry v rovnováze. A dodání probiotik přímo na poševní sliznici je vůbec tím nejúčinnějším způsobem, jak v této oblasti požadované rovnováhy dosáhnout. Probiotické vložky jsou tedy určeny pro každou ženu, která chce pečovat o svou vaginální mikroflóru, být zdravá a cítit se svěže.

Kdy a jak vložky s probiotiky vlastně pomáhají?

Nepříjemné pocity v intimních partiích a poševní výtoky trápí miliony žen po celém světě. Jsou sice mnohdy omezující a dovedou velmi znepříjemnit život, ale pokud zavčas a vhodně zasáhnete, můžete se těchto problémů zbavit. Na prvním místě samozřejmě je a vždy zůstane návštěva gynekologa. Pokud však chcete i po vyléčení udržovat své tělo zdravé a předcházet opětovným návratům onemocnění, vložky s probiotiky jsou velmi dobrou volbou.

Ve vaginální mikroflóře často dochází vlivem stresu, antibiotik, koupání v bazénech, nošení těsného prádla a tak dále ke změnám pH. Tyto změny jsou často příčinou mnoha infekcí a nepříjemností. A právě správná probiotika dokáží pH opět uvést do zdravé a správné fyziologické rovnováhy. Probiotické menstruační vložky jsou jednoduchým a pohodlným způsobem, jak zdravé laktobacily tělu dodat a nastavit tím opět rovnováhu.

Jednoduchá aplikace, pohodlné nošení a skvělé výsledky

Vložky s probiotiky se nosí úplně stejně jako klasické vložky a jsou vhodné k pravidelnému užívání. Jediný rozdíl oproti klasickým vložkám je v tom, že vložky ProBiotic obsahují probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilius. Používání vložek s probiotiky je jednoduché a přitom účinné. Probiotické vložky ProBiotic nejsou ani nijak drahé, takže je můžete bez starostí používat jako alternativu k obyčejným menstruačním vložkám, nebo i mimo menstruaci jako prostředek k zamezení zápachu intimních partií.

Vložky s probiotikyVložky s probiotikyVýhody a účinky probiotických vložek

  • pomáhají nastavit rovnováhu v poševní mikroflóře
  • dodají intimním partiím potřebná probiotika
  • pomáhají udržet žádoucí kyselé pH
  • omezují nepříjemný zápach
  • fungují také jako klasické menstruační vložky
  • jsou vhodné pro pravidelné nošení
  • velmi snadná aplikace a příjemné nošení
  • zamezují rozmnožování nežádoucích mikroorganismů a bakterií

Probiotické vložky společnosti FIDE

Zajímá vás, kde vložky s probiotiky seženete a jaká firma dodává v této oblasti skutečně spolehlivé produkty? Probiotické menstruační vložky Carin ProBiotic, Oasis ProBiotic a Micci ProBiotic s obsahem živých laktobacilových kultur vyrábí a dodává česká firma FIDE s.r.o., která je v oblasti dámské intimní hygieny skutečným specialistou. Tato společnost se nezabývá pouze výrobou a prodejem, ale také samotným vývojem produktů intimní hygieny a má za sebou řadu úspěchů v oboru. Filozofií a cílem firmy je produkce výrobků té nejvyšší kvality za přijatelné ceny.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Řebříček nať 50g

Surovina pro přípravu bylinného čaje Řebříček nať má tyto účinky:…

Cena: 25 Kč

Menstruační kalíšek LadyCup NIGHT černý

Menstruační kalíšek z limitované edice v neprůhledné černé barvě LadyCup®…

Cena: 699 Kč

Menstruační kalíšek LadyCup DAY bílý

Menstruační kalíšek z limitované edice v neprůhledné bílé barvě LadyCup®…

Cena: 699 Kč

Shuya Health - Intimky 30ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné. Menstruační…

Cena: 138 Kč

Shuya Health - Noční vložky 8ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

Shuya Health - Denní vložky 10ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte